d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Gratulujeme > Zde !
Prev1272829303156Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Aug 21 2008 10:32am
Quote (Sentinel4 @ Thu, Aug 21 2008, 01:32pm)
hahahahaha smile.gif


gz dalimu ke skvele praci smile.gif


hodně těžký někomu dát warn
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Aug 21 2008 10:32am
Quote (Enigmma @ Thu, Aug 21 2008, 04:23pm)
a už mám novej smile.gif hehe smile.gif Thx to AcedraC

- sry za double post happy.gif


jezis ta lebka to sem se lek biggrin.gif
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Aug 21 2008 10:37am
Quote (vanys @ Thu, Aug 21 2008, 04:32pm)
jezis ta lebka to sem se lek biggrin.gif


že je super? smile.gif já z ní mám druhé vánoce smile.gif)))
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Aug 21 2008 10:55am
Quote (Enigmma @ Thu, Aug 21 2008, 04:37pm)
že je super? smile.gif já z ní mám druhé vánoce smile.gif)))


ježiš taková krásná ženská a najednou lebka...no to teda smile.gif
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Aug 21 2008 10:56am
Quote (ghetofu @ Thu, Aug 21 2008, 04:55pm)
ježiš taková krásná ženská a najednou lebka...no to teda smile.gif


blush.gif eh děkuji za lichotku (pokud to byla smile.gif )
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Aug 21 2008 10:58am
Quote (Enigmma @ Thu, Aug 21 2008, 04:37pm)
že je super? smile.gif já z ní mám druhé vánoce smile.gif)))


ja na tebe koukam a najednou ta lebka biggrin.gif
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Aug 21 2008 10:59am
Quote (vanys @ Thu, Aug 21 2008, 04:58pm)
ja na tebe koukam a najednou ta lebka biggrin.gif


hihi sak prave... smile.gif ma "druha" tvář smile.gif)))
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Aug 21 2008 11:17am
Quote (Enigmma @ Thu, 21 Aug 2008, 18:59)
hihi sak prave... smile.gif ma "druha" tvář smile.gif)))


hmm koukam novej sign .) je moc peknej O.o kdo ti ho vyrabel?
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Aug 21 2008 11:28am
Quote (Nipik @ Thu, Aug 21 2008, 05:17pm)
hmm koukam novej sign .) je moc peknej O.o kdo ti ho vyrabel?


sign is by AcedraC smile.gif
Member
Posts: 1,544
Joined: Apr 26 2007
Gold: 5.50
Aug 21 2008 12:53pm
:-( nikdo me nema rád :-( á bych chtěl taky tak hezký sign jako máte vy :-( :'-(
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1272829303156Next
Closed New Topic New Poll