Quote (M0f0 @ Thu, Feb 28 2008, 08:24pm)
a co budes robit tak za tyzden az ju budes mat? HR su skor na vyskusanie si pvp, ale na nejake dlhodobejsie hranie urco nie
možná ne

ale zatím mě to baví asi takhle řeknu podle mého 80 na 1rate je otročina nuda větší jak hr
ja co sem koukal dostal sem 80mega expu nebo prostě hodně a na 79 mi to poskočilo o 0.30% a ted jak bych to dělal na normálním? byhc se ojebal

hr je nic e poznat vše co hra umožnuje ale pak chci jít třeba na 25 rate abych si zahrál btw tohle je 200x
ani nechci videt co delaji 2000x a 5000x to už bude nuda