d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lineage2 > ta hra si zaslouzi vlastni tema
Prev1272829303162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Feb 28 2008 02:10pm
Quote (Dieoncommand @ Thu, Feb 28 2008, 08:08pm)
este ta HR neomrzelo ?

ale je to boží foto biggrin.gif
vzhledem tomu že udělam max lvl za půl dne ani ne biggrin.gif možná bych zvládl i 3
ja chci mit nice eq nhlavně chci enchant wep +16 aby byla rudá

This post was edited by Lua on Feb 28 2008 02:11pm
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Feb 28 2008 02:24pm
Quote (Lua @ Thu, 28 Feb 2008, 22:10)
ale je to boží foto biggrin.gif
vzhledem tomu že udělam max lvl za půl dne ani ne biggrin.gif možná bych zvládl i 3
ja chci mit nice eq nhlavně chci enchant wep +16 aby byla rudá


a co budes robit tak za tyzden az ju budes mat? HR su skor na vyskusanie si pvp, ale na nejake dlhodobejsie hranie urco nie
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Feb 28 2008 03:00pm
Quote (M0f0 @ Thu, Feb 28 2008, 08:24pm)
a co budes robit tak za tyzden az ju budes mat? HR su skor na vyskusanie si pvp, ale na nejake dlhodobejsie hranie urco nie


možná ne biggrin.gif ale zatím mě to baví asi takhle řeknu podle mého 80 na 1rate je otročina nuda větší jak hr
ja co sem koukal dostal sem 80mega expu nebo prostě hodně a na 79 mi to poskočilo o 0.30% a ted jak bych to dělal na normálním? byhc se ojebal smile.gif
hr je nic e poznat vše co hra umožnuje ale pak chci jít třeba na 25 rate abych si zahrál btw tohle je 200x
ani nechci videt co delaji 2000x a 5000x to už bude nuda
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Feb 28 2008 03:09pm
na HR rozhodne nepoznas co vse hra umoznuje
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Mar 3 2008 07:48pm
lidi možná sem se na to ptal ale kde? nebo jak? dostanu symbol of magic
jedna se o cyclone jako pěkný že ten skill mam ale nemůžu ho použít 3 lidi mi davali spell force tje ok ale furt mi to říkalo že nemam item
tzn symbol of magic a fakt nevim kde ho sehnat ví to někdo?
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Mar 4 2008 03:16am
Quote (Lua @ Tue, 4 Mar 2008, 03:48)
lidi možná sem se na to ptal ale kde? nebo jak? dostanu symbol of magic
jedna se o cyclone jako pěkný že ten skill mam ale nemůžu ho použít 3 lidi mi davali spell force tje ok ale furt mi to říkalo že nemam item
tzn symbol of magic a fakt nevim kde ho sehnat ví to někdo?


myslim ze sa to tyka C6/kamaelu, vacsina z nas GP kidz hra C4 takze ti poradi len ten kto si uz dopredu sprta novinky, ked prejdeme na vyssi chronicle
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Mar 4 2008 04:55am
jo tyka interlude
a prostě sem žhavej na to to seslat ale chybý ten symbol of magic na netu sem to hledal a nikde nic o tom kde ho seženu jenom že to konzumuje jeden symbol of magic
popř v kterým městě najdu všechno? co se dá koupit portnu se tam a projedu to všechno jestli to tam nebude?
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Mar 4 2008 07:22am
Quote (Lua @ Tue, Mar 4 2008, 11:55am)
jo tyka interlude
a prostě sem žhavej na to to seslat ale chybý ten symbol of magic na netu sem to hledal a nikde nic o tom kde ho seženu jenom že to konzumuje jeden symbol of magic
popř v kterým městě najdu všechno? co se dá koupit portnu se tam a projedu to všechno jestli to tam nebude?


mozno je to len vymysel toho toho serveru. Pochybujem ze je nastaveny podla ofiku
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Mar 4 2008 11:01am
myslim ze to neni server bassed, nasiel som len toto takze to asi skutocne bude sucast hry, viac info skus hladat na forach, i ked na offiku by zmienka o tom mala byt http://lineage.pmfun.com/item/8876/magic-symbol.html

no ani to tak dlho netrvalo http://www.lineage2.com/news/interlude_03.html
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Mar 4 2008 11:17am
a kde to sezenu?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1272829303162Next
Add Reply New Topic New Poll