d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vtipy (jokes) > Vtipy (jokes) -> Vtipy, obrazky, videa..
Prev1277278279280281314Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Nov 5 2009 03:48am


Důvod, proč jsem nešel do školy...
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Nov 5 2009 04:16am
nechapu? myslim to s tou skolou :lol:

This post was edited by MrReaper on Nov 5 2009 04:16am
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Nov 5 2009 04:18am
Quote (MrReaper @ Nov 5 2009 10:16am)
nechapu? myslim to s tou skolou :lol:


Mno, pravda, že problém by nebyl se tam dostat, ale aspoň se mam na co vymlouvat...
Musim napsat do zítřka 11 A4 a psali jsme 2 testy :D


E: Vlaky nejezdili dobře...
http://www.novinky.cz/krimi/183496-rychlik-zabil-mladeho-muze-na-nadrazi-v-ricanech.html

This post was edited by Wourly on Nov 5 2009 04:23am
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Nov 5 2009 10:40am
jn sem taky jednou videl podobnyho vola co se snazil chytit rozjizdejiciho rychliku a nastoupit, jenze pitomec zakop a celyho ho to srolovalo uplne na sracku :/
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Nov 5 2009 10:52am
Quote (Log_in @ Nov 5 2009 04:40pm)
jn sem taky jednou videl podobnyho vola co se snazil chytit rozjizdejiciho rychliku a nastoupit, jenze pitomec zakop a celyho ho to srolovalo uplne na sracku :/


Ale tak zastavil mu pak ne ?













E: Tenhle kretén tam akorát seděl prej s hlavou v klíně, nohama do kolejí a nějak na ten rychlík sral i když troubil...
V 18:55 to bude na primě :D

This post was edited by Wourly on Nov 5 2009 10:53am
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Nov 5 2009 03:16pm
Vite, jak se jmenuje nejznamejsi presnidavka pro nemecke deti?
PribiNácek
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 138,690.88
Nov 5 2009 04:47pm
Quote (Log_in @ 5 Nov 2009 17:40)
jn sem taky jednou videl podobnyho vola co se snazil chytit rozjizdejiciho rychliku a nastoupit, jenze pitomec zakop a celyho ho to srolovalo uplne na sracku :/


nechapu ..

kdyz se nekdo snazi chytit vlak, tak si predstavuju ze bezi ZA vlakem... jak ho to muze pak prejet? dal zpatecku? :D
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Nov 5 2009 04:50pm
Quote (undead_lord @ Nov 5 2009 10:47pm)
nechapu ..

kdyz se nekdo snazi chytit vlak, tak si predstavuju ze bezi ZA vlakem... jak ho to muze pak prejet? dal zpatecku? :D


Vlak už se rozjel a nabíhá ze strany třeba do prostředního vagonu, protože ho má nejblíž :P

Quote (st3pix @ Nov 5 2009 09:16pm)
Vite, jak se jmenuje nejznamejsi presnidavka pro nemecke deti?
PribiNácek


Wourly likes your status.

This post was edited by Wourly on Nov 5 2009 04:50pm
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1277278279280281314Next
Add Reply New Topic New Poll