Quote (undead_lord @ Nov 5 2009 10:47pm)
nechapu ..
kdyz se nekdo snazi chytit vlak, tak si predstavuju ze bezi ZA vlakem... jak ho to muze pak prejet? dal zpatecku?

Vlak už se rozjel a nabíhá ze strany třeba do prostředního vagonu, protože ho má nejblíž

Quote (st3pix @ Nov 5 2009 09:16pm)
Vite, jak se jmenuje nejznamejsi presnidavka pro nemecke deti?
PribiNácek
Wourly likes your status.
This post was edited by Wourly on Nov 5 2009 04:50pm