d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vtipy (jokes) > Vtipy (jokes) -> Vtipy, obrazky, videa..
Prev1269270271272273314Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Sep 28 2009 09:46am
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Sep 28 2009 10:59am
Quote (Kebs @ Mon, 28 Sep 2009, 16:46)
http://funfire.de/bilder/Z5qDxRbU/real-life.jpg


old..
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Sep 28 2009 11:01am
Quote (Kebs @ Thu, 10 Sep 2009, 19:09)
http://img401.imageshack.us/img401/7639/lolmf.jpg


blbecek dela chytreho, kdyby radsi poradil a nedelal si prdel z novacků
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Sep 28 2009 11:27pm
Quote (hero_cz @ Mon, Sep 28 2009, 06:01pm)
blbecek dela chytreho, kdyby radsi poradil a nedelal si prdel z novacků


jdi doprdele hero každého takhle sereš potom když tě někdo setře tak seš sprostej jako malej fakan
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Sep 29 2009 07:21am
Quote (hero_cz @ Mon, Sep 28 2009, 05:01pm)
blbecek dela chytreho, kdyby radsi poradil a nedelal si prdel z novacků


Ty drz tlamo buzno, kdyz se tu obevi nekdo novy, zacnes ho buzerovat a hrajes si na to, jak tomu tady vsemu sefujes..
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Sep 29 2009 08:47am
Quote (Kebs @ Mon, Sep 28 2009, 03:46pm)


Koukám, že používá windows ^^

Quote (hero_cz @ Mon, Sep 28 2009, 05:01pm)
blbecek dela chytreho, kdyby radsi poradil a nedelal si prdel z novacků


No hero, proč jsi nedal edit ? :/
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Sep 30 2009 12:01pm


Cajův uber :D
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Sep 30 2009 12:41pm
Quote (N3cum @ Tue, 29 Sep 2009, 14:21)
Ty drz tlamo buzno, kdyz se tu obevi nekdo novy, zacnes ho buzerovat a hrajes si na to, jak tomu tady vsemu sefujes..


takz ye tomu tadz sefuju .. a ja si muytu delat co chci tak jdi do pice buyno
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Sep 30 2009 12:51pm
Quote (Wourly @ Wed, Sep 30 2009, 06:01pm)
http://megaupload.cz/images/screenshot026.jpg

Cajův uber :D


Nakonec jsem se úspěšně prohackoval skrz tu barikádu a lapil torch... ( Byl tam smit s 2 torchema )...
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Sep 30 2009 12:55pm
Quote (Wourly @ Wed, 30 Sep 2009, 19:51)
Nakonec jsem se úspěšně prohackoval skrz tu barikádu a lapil torch... ( Byl tam smit s 2 torchema )...


zlodej
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1269270271272273314Next
Add Reply New Topic New Poll