d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Kdo Je Nejmocnějčí Hráč Z čech A Slovenska??? > Ten Nejlepší Je Kdo??
Prev1262728293031Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 5 2008 06:42am
Quote (Foxcompany @ Tue, Aug 5 2008, 12:40pm)
ja si na nikoho netroufam lamaku ^^ nezatahuj do tvejch inteligentnich postu jamese k?

cau


proc ne foxi jedinej kdo by to odnes je von smile.gif

Quote (st3pix @ Tue, Aug 5 2008, 12:37pm)
copak internetový bojovníku, na osmáka si troufáš? ^^^ asi zavolám jamese, abys zase mohl zalézt do kouta a modlit se, aby si tě nenašel ^


ten jameess to je ten nacek jak si rikal?at prijde dostane 196/(1) popr. (2) t.z.

This post was edited by trivis on Aug 5 2008 06:43am
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 5 2008 06:42am
ZAVOLEJTE NEKDO SPEEDA KURVAAAAAAAAA
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Aug 5 2008 06:45am
Quote (trivis @ Tue, 5 Aug 2008, 12:42)
ten jameess to je ten nacek jak si rikal?at prijde dostane 196/(1) popr. (2) t.z.


smile.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Aug 5 2008 06:46am
Quote (trivis @ Tue, 5 Aug 2008, 13:42)
ten jameess to je ten nacek jak si rikal?at prijde  dostane 196/2 t.z.


to by tě musel nedřív zmlátit smile.gif

btw já uplně zapomněl že jsi (nebo hodláš být) policista, to vysvětluje nižší IQ a ty věci kolem toho .)
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Aug 5 2008 06:48am
Quote (st3pix @ Tue, 5 Aug 2008, 12:46)
to by tě musel nedřív zmlátit smile.gif

btw já uplně zapomněl že jsi (nebo hodláš být) policista, to vysvětluje nižší IQ a ty věci kolem toho .)


hele ty hovado ty fakt nemas co delat doma?
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 5 2008 06:48am
Quote (st3pix @ Tue, Aug 5 2008, 12:46pm)
to by tě musel nedřív zmlátit smile.gif

btw já uplně zapomněl že jsi (nebo hodláš být) policista, to vysvětluje nižší IQ a ty věci kolem toho .)


EPIC FAIL

ty asi fakt nevis co je 196/1) ? to je vyhrozovani ublizenim na zdravi -muze dostat az rok
a 2) je dyz to samy dela pro jejich rasu ,vyznani atp.

fox mi rikal to co mu jamesss navrhoval at prjde v 7 rano nekam na masarycku ze tam bude se 3ma kamosema a daj mu do drzky...

This post was edited by trivis on Aug 5 2008 06:50am
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Aug 5 2008 06:52am
Quote (trivis @ Tue, 5 Aug 2008, 12:48)
EPIC FAIL

ty asi fakt nevis co je 196/1) ? to je vyhrozovani ublizenim na zdravi -muze dostat az rok
a 2) je dyz to samy dela pro jejich rasu ,vyznani atp.

fox mi rikal to co mu jamesss navrhoval at prjde v 7 rano nekam na masarycku ze tam bude se 3ma kamosema a daj mu do drzky...


ne v pul osmy smile.gif
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Aug 5 2008 07:01am
Quote (trivis @ Tue, 5 Aug 2008, 12:55)
jaky koureni ptaku? wtfak?ja tu nic takovyho nepostoval sry...musis se zeptat jinejch kdo chtej warn wink.gif

a z tech lidi na op duelu...tam neni jen 30 lidi ,ale jak naprdino,nemusi to znamenat nic,jen ze tam proste nebyli ti co znam /znaj me.
a lamer/wannabe pvper to moh rict jen timo aka exod aka scammer .nebo nakej jinej vul co zavidi pac sem mu uz urco daval nk na duelech smile.gif

ostatne komu ne smile.gif na pubech davam nk vsem a pak breci jak maly smile.gif


takze lidi co vedeji jakej ses PVP BUH se vlastne nikde nedaji sehnat... nejsou na d2jsp, nejsou na op duel (imaginarni kamaradi?) x ale za to, lidi ktery o tobe rikaji, ze ses random, tech je na jsp i op duel dost... zvlastni
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 5 2008 07:06am
Quote (pugacov @ Tue, Aug 5 2008, 01:01pm)
takze lidi co vedeji jakej ses PVP BUH se vlastne nikde nedaji sehnat... nejsou na d2jsp, nejsou na op duel (imaginarni kamaradi?) x ale za to, lidi ktery o tobe rikaji, ze ses random, tech je na jsp i op duel dost... zvlastni


ultra mega ownage wink.gif
úplnej souhlas

víš jak trivis je takovej bůh že byl u zrodu oOR ^^^^
trivis založil Pcl
travis pomáhá dělat d3 aby jim odsouhlasil jestli je to stránce pvp tak nebo onak wink.gif
bez něho blizzardi nedaj ani ránu xd
travis spí při světle páč se ho tma bojí
travis je můj novodobý chuck noriss :-D


Quote (trivis @ Tue, Aug 5 2008, 01:06pm)
to co tu postujes  ty,na to sem tu uz davno odpovedel i vikovi,jen staci  cist.navic me ty tvy lamacky kecy uz unavujou,sou bezucelny,ubohy - asi jako ty.
tady nejde o to sli me nekdo zna( jako ze tech lidi je dost  a v tom dobrym smylsu ),ale o to ze topic zni kdo je nej pvper@ cz/vk,a k tomu nepotrebuju aby to  nekdo potvrdil.
je to fakt  a ty se s tim evidentne nemuzues smirit smile.gif


co je cz/vk nová liga kterou náš chuck noriss vymyslel xd?

This post was edited by Lua on Aug 5 2008 07:08am
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 5 2008 07:06am
Quote (pugacov @ Tue, Aug 5 2008, 01:01pm)
takze lidi co vedeji jakej ses PVP BUH se vlastne nikde nedaji sehnat... nejsou na d2jsp, nejsou na op duel (imaginarni kamaradi?) x ale za to, lidi ktery o tobe rikaji, ze ses random, tech je na jsp i op duel dost... zvlastni


to co tu postujes ty,na to sem tu uz davno odpovedel i vikovi,jen staci cist.navic me ty tvy lamacky kecy uz unavujou,sou bezucelny,ubohy - asi jako ty.
tady nejde o to sli me nekdo zna( jako ze tech lidi je dost a v tom dobrym smylsu ),ale o to ze topic zni kdo je nej pvper@ cz/svk,a k tomu nepotrebuju aby to nekdo potvrdil.
je to fakt a ty se s tim evidentne nemuzues smirit smile.gif

Quote (Lua @ Tue, Aug 5 2008, 01:06pm)
ultra mega ownage wink.gif
úplnej souhlas

víš jak trivis je takovej bůh že byl u zrodu oOR ^^^^
trivis založil Pcl
travis pomáhá dělat d3 aby jim odsouhlasil jestlo je to stránce pvp tak nebo onak wink.gif
travis spí při světle páč se ho tma bojí
travis je můj novodobý chuck noriss :-D


to vis me se buh musel ptat sli muze nez rekl budiz svetlo
a taky dokazu vyhrat ruskou ruletu s plne nabitou zbrani

tak si dej BACHAAHAHAHAHHAAHAHHAHA

This post was edited by trivis on Aug 5 2008 07:09am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1262728293031Next
Closed New Topic New Poll