Quote (pugacov @ Tue, Aug 5 2008, 01:01pm)
takze lidi co vedeji jakej ses PVP BUH se vlastne nikde nedaji sehnat... nejsou na d2jsp, nejsou na op duel (imaginarni kamaradi?) x ale za to, lidi ktery o tobe rikaji, ze ses random, tech je na jsp i op duel dost... zvlastni
to co tu postujes ty,na to sem tu uz davno odpovedel i vikovi,jen staci cist.navic me ty tvy lamacky kecy uz unavujou,sou bezucelny,ubohy - asi jako ty.
tady nejde o to sli me nekdo zna( jako ze tech lidi je dost a v tom dobrym smylsu ),ale o to ze topic zni kdo je nej pvper@ cz/svk,a k tomu nepotrebuju aby to nekdo potvrdil.
je to fakt a ty se s tim evidentne nemuzues smirit

Quote (Lua @ Tue, Aug 5 2008, 01:06pm)
ultra mega ownage

úplnej souhlas
víš jak trivis je takovej bůh že byl u zrodu oOR ^^^^
trivis založil Pcl
travis pomáhá dělat d3 aby jim odsouhlasil jestlo je to stránce pvp tak nebo onak

travis spí při světle páč se ho tma bojí
travis je můj novodobý chuck noriss :-D
to vis me se buh musel ptat sli muze nez rekl budiz svetlo
a taky dokazu vyhrat ruskou ruletu s plne nabitou zbrani
tak si dej BACHAAHAHAHAHHAAHAHHAHA
This post was edited by trivis on Aug 5 2008 07:09am