d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lineage2 > ta hra si zaslouzi vlastni tema
Prev1262728293062Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Feb 25 2008 07:44am
tak hraju na serveru s kamael biggrin.gif mam problem potřebuju symbol of magic abych seslal cyclone biggrin.gif
hele potřebuju rozbrat pvp co shilien templar když se vybaví dobře ma šanci všechno rozsekat?
zatim mam za 3dny jeden char storm screamer 80 sub class na hawkeye 80 a shiliend templara taky 80 biggrin.gif

přemejšlim o trpce tyrantovi nebo tytance biggrin.gif zatim mě nejvic rozsekal orc storm screamer biggrin.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 25 2008 11:39am
ten rodney mě včera nasral, chtěl sem od něho koupit BEAB a on že ho má na druhym charu ať počkám, 5 min, 10 min nic. tak mu píšu a von že už ho prodal o 200 k víc
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Feb 25 2008 03:08pm
Quote (Killer111 @ Mon, 25 Feb 2008, 18:39)
ten rodney mě včera nasral, chtěl sem od něho koupit BEAB a on že ho má na druhym charu ať počkám, 5 min, 10 min nic. tak mu píšu a von že už ho prodal o 200 k víc


biggrin.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Feb 26 2008 03:59am
Quote (Lua @ Mon, 25 Feb 2008, 14:44)
tak hraju na serveru s kamael biggrin.gif mam problem potřebuju symbol of magic abych seslal cyclone biggrin.gif
hele potřebuju rozbrat pvp co shilien templar když se vybaví dobře ma šanci všechno rozsekat?
zatim mam za 3dny jeden char storm screamer 80 sub class na hawkeye 80  a shiliend templara taky 80 biggrin.gif

přemejšlim o trpce tyrantovi nebo tytance biggrin.gif zatim mě nejvic rozsekal orc storm screamer biggrin.gif


oneee lua kydni mi sem stranku toho servera

dik
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Feb 26 2008 06:08am
no to som zvedavy

Q: ked som vcera pozeral co mi ponukne priest za aa s 3x trpkou tak nevidel som dye preto ze tie su az pre chary s 2. prestupom? tj musim regnut za stranu ktora vyhra char ktory ma 2. prestup aby som ich mohol kupovat aj ked ten do cata/necro ani nepachne? tongue.gif nevidel som ani bress iba pre petov...
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Feb 26 2008 06:54am
dyes sa kupuju u MOMa podobne ako bress. Akurat tym pet bressom si nie som isty, nikdy som ho nepouzil biggrin.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Feb 26 2008 08:32am
sak te dye sa nekupuju u priesta ale mamona co beha po necropolach - u merchanta tongue.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Feb 27 2008 12:19am
Quote (otko @ Tue, 26 Feb 2008, 16:32)
sak te dye sa nekupuju u priesta ale mamona co beha po necropolach - u merchanta tongue.gif


tak hlboko som sa dostal az hen nedavno tongue.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Feb 28 2008 02:02pm
hehe no není k sežrání? smile.gif


This post was edited by Lua on Feb 28 2008 02:07pm
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Feb 28 2008 02:08pm
este ta HR neomrzelo ?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1262728293062Next
Add Reply New Topic New Poll