tak hraju na serveru s kamael

mam problem potřebuju symbol of magic abych seslal cyclone

hele potřebuju rozbrat pvp co shilien templar když se vybaví dobře ma šanci všechno rozsekat?
zatim mam za 3dny jeden char storm screamer 80 sub class na hawkeye 80 a shiliend templara taky 80

přemejšlim o trpce tyrantovi nebo tytance

zatim mě nejvic rozsekal orc storm screamer