d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vtipy (jokes) > Vtipy (jokes) -> Vtipy, obrazky, videa..
Prev1265266267268269314Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,754
Joined: Apr 10 2006
Gold: 145,237.88
Jul 30 2009 06:24am
najdete 3 rozdily

http://members.home.nl/saen/Special/sayit.html

nasel jsem pouze 1 :(
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 30 2009 06:48am
Quote (undead_lord @ Thu, 30 Jul 2009, 13:24)
najdete 3 rozdily

http://members.home.nl/saen/Special/sayit.html

nasel jsem pouze 1 :(


lol to bylo presny, ja se jeste pritahl k obrazovce abych to poradne videl :D jsem si pak sedl zase rychle :D
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jul 30 2009 07:51am
Quote (undead_lord @ Thu, 30 Jul 2009, 13:24)
najdete 3 rozdily

http://members.home.nl/saen/Special/sayit.html

nasel jsem pouze 1 :(


takze lodka je asi o 0,5 mm kratsi nez v levo
na vele fotce na lodi je o jednoho cloveka vic
na prave fotce je na lodi jeden GAY ( undead_lord)
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Jul 30 2009 11:34am
Quote (undead_lord @ Thu, Jul 30 2009, 12:24pm)
najdete 3 rozdily

http://members.home.nl/saen/Special/sayit.html

nasel jsem pouze 1 :(


A jo, docela jsem se lekl
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Jul 30 2009 01:36pm
Quote (N3cum @ Thu, 30 Jul 2009, 19:34)
A jo, docela jsem se lekl


ja tiez a to som vedel co pride, mozno j to este horsie ze som to cakal a nevedel kedy a este som debil mal repraky na plne gule
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Jul 30 2009 01:39pm
Quote (AcedraC @ Thu, Jul 30 2009, 07:36pm)
ja tiez a to som vedel co pride, mozno j to este horsie ze som to cakal a nevedel kedy a este som debil mal repraky na plne gule


S reprakama na plny koule bych se asi posral :D
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jul 30 2009 03:39pm
Quote (N3cum @ Thu, 30 Jul 2009, 20:39)
S reprakama na plny koule bych se asi posral :D


ja to mel zapnuty docela nahlas jako lekl sem se :-d
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Jul 30 2009 11:18pm
Quote (undead_lord @ Thu, Jul 30 2009, 01:24pm)
najdete 3 rozdily

http://members.home.nl/saen/Special/sayit.html

nasel jsem pouze 1 :(


věděl jsem co se bude dít protože jsem si přečettl posty pod tím ale stejně jsem se lekl....
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Aug 1 2009 05:19am
Quote ( (Black_WoH @ Fri @ May 2 2008, 03:00pm))
ano uz po nekolikate na tomto cz svk foru se objevili celkem dementni odpovedi (jako ta tvoje) ja rekl svuj nazor a je mi jedno ze tva image je az tak hrozna ze kundy nemas :(
mikina ( v tej se toho da nosit hodne pac ma kapsy hluboky a ma i tajnou kapsu )
kalhoty ( na nich si balim zeleny)
ksiltovka s rovnym ( kdyz milujes rap jako ja , pustis si pekne do usi venku hudbu , ksiltovku sesunes k ocim abys trosku videl a jedes si )

:) ty co to neskusili nevi o cem mluvim tak prosim nemel hovna jo :)

edite : nevim co ty poslouchas me je to celkem fuk ja to nehrotim ... ale vim ze je mnohem vic kundicek co maji radi typky v nasravackach (kalhotach) ktery vi co chteji :)


zase sem na to narazil :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Aug 6 2009 04:22am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1265266267268269314Next
Add Reply New Topic New Poll