d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vtipy (jokes) > Vtipy (jokes) -> Vtipy, obrazky, videa..
Prev1263264265266267314Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,114
Joined: Feb 5 2008
Gold: 0.50
Jul 6 2009 12:27pm
Jaký je rozdíl mezi židem a pizzou? pizza v peci nekřičí... :)
Member
Posts: 45,755
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
Jul 8 2009 11:31am
po dlouhy dobe jsem hledal zase v archivech a nasel http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=16556213&f=264&st=0 :D
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jul 8 2009 11:53am
Quote (undead_lord @ Wed, 8 Jul 2009, 18:31)
po dlouhy dobe jsem hledal zase v archivech a nasel http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=16556213&f=264&st=0 :D


pobavil jsem se :)
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Jul 9 2009 02:23am
Přijde malá cikánka za mámou a ptá se:
"Ty, máma, co je to ten orgasmus?"
máma na to:
"No, víš, to je když přijde Lazo domu a svoji nejcenější věc dá tam, ...e, no tam kde čůráš, víš? Pak máš orgasmus."
dcerka na to:
"Tak to ja nikdy nezažiju, Lazo by nikdy nedal svoje Adidasky do dřezu."


docela jsem se nasmál :-D
Member
Posts: 20,638
Joined: Jul 27 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 9 2009 02:31am
Quote (Kebs @ Thu, Jul 9 2009, 10:23am)
Přijde malá cikánka za mámou a ptá se:
"Ty, máma, co je to ten orgasmus?"
máma na to:
"No, víš, to je když přijde Lazo domu a svoji nejcenější věc dá tam, ...e, no tam kde čůráš, víš? Pak máš orgasmus."
dcerka na to:
"Tak to ja nikdy nezažiju, Lazo by nikdy nedal svoje Adidasky do dřezu."


docela jsem se nasmál :-D


:stupid:
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jul 14 2009 10:17am
to svět neviděl xd



Quote
Chcete věci uplně zdarma ? tento program je testovací ale už teď zvládá ty největší prvky , kterými jsou jakékoliv runy , torche , anni a mnoho dalších věcí. Stačí poslat email na adresu: Diablo2snadno@seznam.cz kam
napište svuj nick(account) s heslem a váš seznam věcí které požadujete ( max 25 na acc ) , 25 veci z duvodu toho , že program neni tak vymakaný ,aby to zvládl neomezeně a další podmínkou je 75 + větší level .
Stále sme nepřišli na problém, proč vše neni podle našich a určitě i podle vašich představ.Blíží se konec tohodle ladderu a program sme uvedly do provozu a už má za sebou několik hráčů a byly zatím spokojeni.
Doufáme, že i vy budete šťastný a v novém ladderu už bude vše na 100% podle vašich představ . Otázky můžete směřovat také na Diablo2snadno@seznam.cz



:rofl:
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jul 14 2009 10:42am
Pff jen 25 věcí na acc. ? Tak to mi za tu námahu vůbec nestojí. Jinak to vypadá dost solidně tj.
Member
Posts: 45,755
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
Jul 14 2009 10:47am
kdyby hezky poprosili, tak bych jim mozna 75+ lvl dal s nejakyma vecma

ale takhle? no way
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Jul 14 2009 11:09am
Quote (Log_in @ Tue, Jul 14 2009, 04:17pm)
to svět neviděl xd

http://img36.picoodle.com/img/img36/2/7/14/log_in/f_Screenshot0m_1ad24a8.jpg



:rofl:


Co to je za debila :D buh vi kolik lidi mu uz na to skocilo
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jul 14 2009 12:48pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1263264265266267314Next
Add Reply New Topic New Poll