d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vtipy (jokes) > Vtipy (jokes) -> Vtipy, obrazky, videa..
Prev1261262263264265314Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Jun 22 2009 09:12am
Quote (Log_in @ Mon, Jun 22 2009, 03:07pm)
já brečim že sem zas nedal jackpot lol
nákej trusted trotl to vyhrál -.-


To je jeste v pohode, mel ani ne 1k fg, ale nejvic me nasere, kdyz ho vyhraje nejakej kokot blbej co ma 20k fg...
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jun 22 2009 09:29am
Quote (N3cum @ Mon, Jun 22 2009, 03:12pm)
To je jeste v pohode, mel ani ne 1k fg, ale nejvic me nasere, kdyz ho vyhraje nejakej kokot blbej co ma 20k fg...


jako to je kokot blbej, jen proto, ze ma 20k fg? :)
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Jun 22 2009 10:36am
Quote (Sentinel4 @ Mon, Jun 22 2009, 03:29pm)
jako to je kokot blbej, jen proto, ze ma 20k fg? :)


Ne, ze je nenazrany a musi vyhrat dalsich 20...
To same se mi nelibi u herugurtha, videl sem topic, ve kterem se se svymi 100k fgs dohadoval kvuli jednomu fg

This post was edited by N3cum on Jun 22 2009 10:38am
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Jun 22 2009 10:53am


Predbehl sem te fifky :D

Ten v cervenym tryku to ma v hlave asi pekne vymlety :D

This post was edited by N3cum on Jun 22 2009 10:55am
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 22 2009 10:56am
Quote (N3cum @ Mon, Jun 22 2009, 04:53pm)
http://www.youtube.com/watch?v=SDhntEvBD3M

Predbehl sem te fifky :D

Ten v cervenym tryku to ma v hlave asi pekne vymlety :D


ja to postnul drive :D ale v tom co jsem nasel nejde zvuk asi 30 sec :D
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jun 22 2009 11:28am
Quote (N3cum @ Mon, 22 Jun 2009, 17:36)
Ne, ze je nenazrany a musi vyhrat dalsich 20...
To same se mi nelibi u herugurtha, videl sem topic, ve kterem se se svymi 100k fgs dohadoval kvuli jednomu fg


a premejslel jsi i o tom, ze se prave tim treba tolik fgs da vydelat ? ;>
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jun 22 2009 12:50pm
Quote (unknown_spirit @ Mon, 22 Jun 2009, 18:28)
a premejslel jsi i o tom, ze se prave tim treba tolik fgs da vydelat ? ;>


já spíš přemýšlel o tom, že by mi půlku dal a když ne půlku tak aspon čtvrtku ^^
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jun 22 2009 02:36pm
Quote (unknown_spirit @ Mon, 22 Jun 2009, 18:28)
a premejslel jsi i o tom, ze se prave tim treba tolik fgs da vydelat ? ;>


jo to urcite :-D mi vsichni vime jak to je ..
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 22 2009 02:43pm
Quote (unknown_spirit @ Mon, 22 Jun 2009, 19:28)
a premejslel jsi i o tom, ze se prave tim treba tolik fgs da vydelat ? ;>


rofl :D
Member
Posts: 20,638
Joined: Jul 27 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 22 2009 03:44pm
Quote (unknown_spirit @ Mon, Jun 22 2009, 07:28pm)
a premejslel jsi i o tom, ze se prave tim treba tolik fgs da vydelat ? ;>


jdi se schladit ...
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1261262263264265314Next
Add Reply New Topic New Poll