Quote (Log_in @ Mon, Jul 27 2009, 10:40am)
neměli

je hnusnej, ale co je to slušnej trhač na procházky, někdy tenhle tyden bych si ho měl vyzvednout u majitelů

Budes mit odrostleho bulika ?? tak to gl

Radeji si kup mrnouse at si na tebe zvykne

Vsak pockej ka prijde Ubu ten tu hned neco napise doufam
