d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Fotky > Ukazte Svuj Ksicht #2
Prev1252627282948Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jul 13 2009 08:20am
Quote (vanys @ Mon, 13 Jul 2009, 15:19)
a co je nam po tom?


+ 1
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Jul 13 2009 08:43am
Quote (vanys @ Mon, Jul 13 2009, 02:19pm)
a co je nam po tom?


Bavim se s tebou spino?..
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jul 13 2009 10:05am
Quote (N3cum @ Mon, Jul 13 2009, 02:43pm)
Bavim se s tebou spino?..


nadavat prez net nekomu do spiny, ajo vlastne, ja zapomnel, ze jsi uz velkej kluk
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Jul 13 2009 10:16am
Quote (vanys @ Mon, Jul 13 2009, 04:05pm)
nadavat prez net nekomu do spiny, ajo vlastne, ja zapomnel, ze jsi uz velkej kluk


+1 :hello:
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jul 13 2009 11:20am
Quote (N3cum @ Mon, Jul 13 2009, 04:16pm)
+1 :hello:


myslis, ze se tu snazim ziskat nejaky posty ? muzes mit treba 100k, ale budes furt debilek
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Jul 13 2009 01:00pm
Quote (vanys @ Mon, Jul 13 2009, 05:20pm)
myslis, ze se tu snazim ziskat nejaky posty ? muzes mit treba 100k, ale budes furt debilek


Tvuj pripad
BTW: Hero honem mu nadej pres pm jako me!
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jul 26 2009 01:50pm


dogzor
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Jul 26 2009 11:37pm
krajsieho psa nemali ?
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jul 27 2009 03:40am
Quote (AcedraC @ Mon, 27 Jul 2009, 06:37)
krajsieho psa nemali ?


neměli :)
je hnusnej, ale co je to slušnej trhač na procházky, někdy tenhle tyden bych si ho měl vyzvednout u majitelů :)
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jul 30 2009 09:59am
Quote (Log_in @ Mon, Jul 27 2009, 10:40am)
neměli :)
je hnusnej, ale co je to slušnej trhač na procházky, někdy tenhle tyden bych si ho měl vyzvednout u majitelů :)


Budes mit odrostleho bulika ?? tak to gl :) Radeji si kup mrnouse at si na tebe zvykne ;) Vsak pockej ka prijde Ubu ten tu hned neco napise doufam :)
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1252627282948Next
Add Reply New Topic New Poll