d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Omgf Your Account Has Been Locked :( > Doprdele Co To?
Prev1252627282935Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Nov 12 2008 11:20am
SERTE NA DIA A PODTE HRAT LADDER SLASHER smile.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Nov 12 2008 11:21am
ale sandy nestresuj se snim, picus malej biggrin.gif ja legit nejsem a stejne sem ban nedostal tak co tady meles lynxi
Member
Posts: 4,505
Joined: Apr 8 2006
Gold: 19,098.00
Nov 12 2008 11:29am
jameess -> já se nestresuju lewi, ale na tyhle mravokárný kecy jsem háklivá wink.gif vždyt mi znáš biggrin.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Nov 12 2008 11:32am
Quote (sancip @ Wed, Nov 12 2008, 05:29pm)
jameess -> já se nestresuju lewi, ale na tyhle mravokárný kecy jsem háklivá wink.gif vždyt mi znáš biggrin.gif


jasne kocko
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Nov 12 2008 11:34am
Quote (sancip @ Wed, Nov 12 2008, 06:29pm)
jameess -> já se nestresuju lewi, ale na tyhle mravokárný kecy jsem háklivá wink.gif vždyt mi znáš biggrin.gif


zdravim sande..

njn ti kteri si to vymfil vse co meli ztratily u toho nejaky cas tak ti rozumim ze jsi nastvana mozna je prave cas udelat zivotni krok a prestat s dia 2;)

This post was edited by sapier on Nov 12 2008 11:40am
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Nov 12 2008 11:37am
Quote (sapier @ Wed, Nov 12 2008, 05:34pm)
zdravim sande..

njn ti kteri si to vymfil vse co meli ztratily u toho nejaky cas tak ti rozumim ze jsi nastvana mozna je prave cas udelat zivotni krok a prestat s dia wink.gif


smile.gif bude D3 casem biggrin.gif natu se tesim biggrin.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Nov 12 2008 11:40am
Quote (Jameess @ Wed, Nov 12 2008, 06:37pm)
smile.gif bude D3 casem biggrin.gif natu se tesim biggrin.gif


edited :-D
Member
Posts: 4,505
Joined: Apr 8 2006
Gold: 19,098.00
Nov 12 2008 11:45am
no fakt je, že než bude tak mi vztek na blizzard přejde snad biggrin.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Nov 12 2008 11:47am
tak kdyz to zabalite muzete poslat fgs aspon bych zaklikal ls :-D

This post was edited by sapier on Nov 12 2008 11:48am
Member
Posts: 949
Joined: Sep 27 2008
Gold: 2.40
Nov 12 2008 12:06pm
Pojdte se podivat na kanal Open Tech Support jak vypadam biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1252627282935Next
Add Reply New Topic New Poll