Quote (sancip @ Wed, Nov 12 2008, 06:29pm)
jameess -> já se nestresuju lewi, ale na tyhle mravokárný kecy jsem háklivá

vždyt mi znáš

zdravim sande..
njn ti kteri si to vymfil vse co meli ztratily u toho nejaky cas tak ti rozumim ze jsi nastvana mozna je prave cas udelat zivotni krok a prestat s dia 2;)
This post was edited by sapier on Nov 12 2008 11:40am