Quote (st3pix @ Tue, Aug 5 2008, 12:30pm)
ty by sis je měl koupit taky, tam měl být infinitiv (koupit)
jj :-D
btw jo chodím na základku do 8mé třídy a vadí ti to?
pvp neumím
a moji vysnění pvpeři sou taky výmysl
já vím své kdybych ti měl hledat hrubku ve všem co píšeš tak by ses celkem zasmal to že píšeš bez diakritiky ^^
ty seš větnamec co se přifařil do ČR žejo? xd
Quote (Foxcompany @ Tue, Aug 5 2008, 12:31pm)
Trivis pari duely fakt dobre .Nemyslim jenom pub hry ale ofc i tvt , proste se pan Lua ptal asi spatnej lidi.
takze do nej porad nekeruj HOVADO! k??
a jak si psal o tech 13 lidi co jsou lepsi nez on... no fakt nevim hele.
jo jejich opravdu tolik

a sou to češi
This post was edited by Lua on Aug 5 2008 06:33am