d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Kdo Je Nejmocnějčí Hráč Z čech A Slovenska??? > Ten Nejlepší Je Kdo??
Prev1252627282931Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 5 2008 06:20am
Quote (Lua @ Tue, Aug 5 2008, 12:14pm)
to krávo tak tak tohle bylo do vtipy jokes jestli chceš vyjmenuju ti i lidi z čechů co to jakou dobu nehrály a stejně by si tě dali
ty nejsi nej pvp ani ve snu biggrin.gif
tohle mě moc pobavilo (ale víš co já tě při tom necham :-) )
používaní hero editoru = lepší char na bn
open dooly = non lagged game/non debiled game a hlavně se tam naučíš
prostě vše co tu plácáš sou nesmysli
chceš slyšet kolik čechů je lepší jak ty? ty ses ale taková legenda že je nebudeš znát tak to budou randomové wink.gif
napadá mě 14pvperů co sou lepší jak ty wink.gif
btw viky není to fun?


ahah to sou mozna lidi ktery pochazi z tvejch snu ne? hele luo prosimte nezavid a bez si koupit lizatko.

a prosimte kam chodis na zakladku ty debilku ,nebo snad uz stredni v prvaku? mel by sis koupi asi pravidla ( laugh.gif )

Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Aug 5 2008 06:26am
Quote (trivis @ Tue, 5 Aug 2008, 10:32)
tim spis se nemusi bat ne?
a ty ses dle me zas nubik kdo ma par charu kazdej max za 500 fg a mysli si vo sobe buhvico.

dle me kouris diky za padiky smile.gif


HAHAHA
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Aug 5 2008 06:30am
Quote (trivis @ Tue, 5 Aug 2008, 13:20)
ahah to sou mozna lidi ktery pochazi z tvejch snu ne? hele luo prosimte nezavid a bez si koupit lizatko.

a prosimte kam chodis na zakladku ty debilku ,nebo snad uz stredni v prvaku? mel by sis koupi asi pravidla  ( laugh.gif )




ty by sis je měl koupit taky, tam měl být infinitiv (koupit)
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Aug 5 2008 06:31am
Trivis pari duely fakt dobre .Nemyslim jenom pub hry ale ofc i tvt , proste se pan Lua ptal asi spatnej lidi.

takze do nej porad nekeruj HOVADO! k??

a jak si psal o tech 13 lidi co jsou lepsi nez on... no fakt nevim hele.
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 5 2008 06:33am
Quote (st3pix @ Tue, Aug 5 2008, 12:30pm)
ty by sis je měl koupit taky, tam měl být infinitiv (koupit)


jj :-D
btw jo chodím na základku do 8mé třídy a vadí ti to?
pvp neumím
a moji vysnění pvpeři sou taky výmysl

já vím své kdybych ti měl hledat hrubku ve všem co píšeš tak by ses celkem zasmal to že píšeš bez diakritiky ^^
ty seš větnamec co se přifařil do ČR žejo? xd

Quote (Foxcompany @ Tue, Aug 5 2008, 12:31pm)
Trivis pari  duely fakt dobre .Nemyslim jenom pub hry ale ofc i tvt , proste se pan Lua ptal asi spatnej lidi.

takze do nej porad nekeruj HOVADO! k??

a jak si psal o tech 13 lidi co jsou lepsi nez on... no fakt nevim hele.


jo jejich opravdu tolik wink.gif a sou to češi tongue.gif

This post was edited by Lua on Aug 5 2008 06:33am
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Aug 5 2008 06:35am
Quote (Lua @ Tue, 5 Aug 2008, 12:33)
jo jejich opravdu tolik wink.gif a sou to češi tongue.gif


se ti dneska v noci neco zdalo co.
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Aug 5 2008 06:37am
Quote (Foxcompany @ Tue, 5 Aug 2008, 13:35)
se ti dneska v noci neco zdalo co.


copak internetový bojovníku, na osmáka si troufáš? ^^^ asi zavolám jamese, abys zase mohl zalézt do kouta a modlit se, aby si tě nenašel ^
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 5 2008 06:38am
Quote (st3pix @ Tue, Aug 5 2008, 12:30pm)
ty by sis je měl koupit taky, tam měl být infinitiv (koupit)


prekpepy a diakritika...to nemyslite vazne ne?

ja mluvil o y/i atp...

u luaka to nebyl zadnej preklep ,jen neznalost. a neznalost neomlouva.

Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Aug 5 2008 06:40am
Quote (trivis @ Tue, 5 Aug 2008, 13:38)
prekpepy a diakritika...to nemyslite vazne  ne?

ja mluvil o y/i atp...

u luaka to nebyl zadnej preklep ,jen neznalost. a neznalost neomlouva.


třeba to byl taky překlep, co ty můžeš vědět... Ukliď si na vlastním dvorečku než začneš buzerovat dvorečky cizí
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Aug 5 2008 06:40am
Quote (st3pix @ Tue, 5 Aug 2008, 12:37)
copak internetový bojovníku, na osmáka si troufáš? ^^^    asi zavolám jamese, abys zase mohl zalézt do kouta a modlit se, aby si tě nenašel ^


ja si na nikoho netroufam lamaku ^^ nezatahuj do tvejch inteligentnich postu jamese k?

cau
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1252627282931Next
Closed New Topic New Poll