d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Find Uspechy > Aneb Co Ste Nasli
Prev1252627282942Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,794
Joined: Feb 14 2008
Gold: 1,000.00
Jul 5 2008 09:45am
Quote (Karbec @ Sat, Jul 5 2008, 05:44pm)
LOL
edit: takze kdyz me manik z tvoji guildy ukradl sign kterej jsem delal, neni to snad scammer?!
HAI 08 MEMBER


to nevim, zeptam se, ale tady jde o to, ze se bez duvodu zacnes do nekoho navazet....
edit: nikdo takovy tam neni, asi proto, ze te okradl ho vyhodili, ale za to, ze te nejaky kokotek okrade, nemuuze cela guilda....

This post was edited by Wyattik on Jul 5 2008 09:47am
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 5 2008 09:48am
Quote (Wyattik @ Sat, 5 Jul 2008, 17:45)
to nevim, zeptam se, ale tady jde o to, ze se bez duvodu zacnes do nekoho navazet....
edit: nikdo takovy tam neni, asi proto, ze te okradl ho vyhodili, ale za to, ze te nejaky kokotek okrade, nemuuze cela guilda....


to uz jsi se jako zeptal?
vzdyt ani nevim kteryho myslim..

jezis ty jsi debil rofl.gif
Member
Posts: 5,794
Joined: Feb 14 2008
Gold: 1,000.00
Jul 5 2008 09:52am
Quote (Karbec @ Sat, Jul 5 2008, 05:48pm)
to uz jsi se jako zeptal?
vzdyt ani nevim kteryho myslim..

jezis ty jsi debil rofl.gif


vidim tu jedineho debila a to jses ty... hele vis, ty jses fakt kokotek sam.... dobry, jedna vec je, hrajes diablo dlouho a na jsp si taky dlouho, ja jsem tam kratce, ale fakt me stve, kdyz nekdo, namysleny frajirek jako ty, zacne urazet... ty voe, to nikoho nezajima...na co si hrajes proboha....uz me to nebavi ztracet cas s tebou....
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 5 2008 09:53am
Quote (Wyattik @ Sat, 5 Jul 2008, 17:52)
vidim tu jedineho debila a to jses ty... hele vis, ty jses fakt kokotek sam.... dobry, jedna vec je, hrajes diablo dlouho a na jsp si taky dlouho, ja jsem tam kratce, ale fakt me stve, kdyz nekdo, namysleny frajirek jako ty, zacne urazet... ty voe, to nikoho nezajima...na co si hrajes proboha....uz me to nebavi ztracet cas s tebou....


WTF
TO NAPSAL JSEM ZE MATE SCAMMERA V GUILDE TY KOKOTE PRESTAN ME TU FLAMOVAT NEBO TEPRVE ZACNU JA.
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Jul 5 2008 11:42am
nekdo mi ukradl skoro vsechny fg sad.gif
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jul 5 2008 11:44am
Quote (hero_cz @ Sat, 5 Jul 2008, 19:42)
nekdo mi ukradl skoro vsechny fg sad.gif


to je uspech kdo to byl ?
Member
Posts: 428
Joined: Jun 11 2006
Gold: 2.00
Jul 5 2008 11:49am
Wyattik>Myslis,ze by se ti ten clovek priznal ze scammnul tady Karbece?Slusne duverivej clovek
Hero>Uprimna soustrast:-(
(Takze ted mas eni nebo te nekdo vazne scammnul?:-D)
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jul 5 2008 11:58am
Quote (Wyattik @ Sat, 5 Jul 2008, 16:52)
vidim tu jedineho debila a to jses ty... hele vis, ty jses fakt kokotek sam.... dobry, jedna vec je, hrajes diablo dlouho a na jsp si taky dlouho, ja jsem tam kratce, ale fakt me stve, kdyz nekdo, namysleny frajirek jako ty, zacne urazet... ty voe, to nikoho nezajima...na co si hrajes proboha....uz me to nebavi ztracet cas s tebou....


vole, stačí jedna tečka za větou, čím víc teček, tím lepší adidas ( ale tím hůř se to čte)

AD AKTOVKA : SES DEBIL(a karbec je buh)
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Jul 5 2008 12:22pm
Quote (EGY @ Sat, 5 Jul 2008, 18:44)
to je uspech kdo to byl ?


5. července 2008 20:08:12 Sent 5.00 (12.22 -> 7.22) to JustNoob (183.07 -> 188.07) belt
5. července 2008 17:23:06 Sent 180.00 (192.22 -> 12.21) to TsikS (800.00 -> 980.00) hoto 30
5. července 2008 15:30:32 Sent 250.00 (442.22 -> 192.22) to JaNiZ (114.00 -> 364.00) mara 24
5. července 2008 15:04:57 Sent 200.00 (642.22 -> 442.22) to OldLegend (140.77 -> 340.77) zaka brb for gem pls
5. července 2008 13:43:09 Sent 1,200.00 (1,842.22 -> 642.22) to amigo (65,256.66 -> 66,456.66) mediat for eni mp
5. července 2008 13:24:39 Sent 260.00 (2,102.22 -> 1,842.21) to Many_Names (4,920.00 -> 5,180.00) medi trade pala T 12/17
5. července 2008 12:57:24 Sent 200.00 (2,302.22 -> 2,102.22) to whispering (16,624.70 -> 16,824.70) coa

tihle curaci me okradli o me fg cry3.gif
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jul 5 2008 12:24pm
Quote (hero_cz @ Sat, 5 Jul 2008, 20:22)
5. července 2008 20:08:12 Sent 5.00 (12.22 -> 7.22) to JustNoob (183.07 -> 188.07) belt
5. července 2008 17:23:06 Sent 180.00 (192.22 -> 12.21) to TsikS (800.00 -> 980.00) hoto 30
5. července 2008 15:30:32 Sent 250.00 (442.22 -> 192.22) to JaNiZ (114.00 -> 364.00) mara 24
5. července 2008 15:04:57 Sent 200.00 (642.22 -> 442.22) to OldLegend (140.77 -> 340.77) zaka brb for gem pls
5. července 2008 13:43:09 Sent 1,200.00 (1,842.22 -> 642.22) to amigo (65,256.66 -> 66,456.66) mediat for eni mp
5. července 2008 13:24:39 Sent 260.00 (2,102.22 -> 1,842.21) to Many_Names (4,920.00 -> 5,180.00) medi trade pala T 12/17
5. července 2008 12:57:24 Sent 200.00 (2,302.22 -> 2,102.22) to whispering (16,624.70 -> 16,824.70) coa

tihle curaci me okradli o me fg cry3.gif


gz nub to se jim povedlo takhle te okrast... navic ty ceny...
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1252627282942Next
Add Reply New Topic New Poll