d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Darovaci Topic > aneb free veci zde :)
Prev12425262728Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Mar 6 2008 06:15am
Quote (Enigmma @ Thu, 6 Mar 2008, 12:36)
hh jasny smile.gif  acc: Enigmma a pass je:  někdy příště smile.gif


tam nejdou psát háčky T_T_T_T
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Mar 6 2008 07:15am
Tak jo kecám no.. Tak moje pravé hcl acc je: Zizalka a pass: nekdy priste wink.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Mar 6 2008 12:13pm
Quote (Enigmma @ Thu, 6 Mar 2008, 14:15)
Tak jo kecám no.. Tak moje pravé hcl acc je: Zizalka a pass: nekdy priste  wink.gif


tam žádný šako není! tys ho už někomu dala, co?
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,630.88
Mar 6 2008 12:52pm
nespamujte tady topic, jestli opravdu chcete neco darovat, ok , ale beze spamu

ty
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Mar 6 2008 01:54pm
Quote (undead_lord @ Thu, 6 Mar 2008, 19:52)
nespamujte tady topic, jestli opravdu chcete neco darovat, ok ,  ale beze spamu

ty


Pardon!

Jinak mám EuSCL summon nekra (pride, infi, beast, skillery, torch, prostě equip). A jelikož nehraji, tak to někomu věnuji.

NN RANDOMS
NN NOOBS
NN R´TARDS
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Mar 6 2008 04:12pm
Quote (st3pix @ Thu, 6 Mar 2008, 21:54)
Pardon!

Jinak mám EuSCL summon nekra (pride, infi, beast, skillery, torch, prostě equip). A jelikož nehraji, tak to někomu věnuji.

NN RANDOMS
NN NOOBS
NN R´TARDS


gieb, thx
Member
Posts: 16,866
Joined: Nov 13 2005
Gold: 2,000.00
Mar 6 2008 04:54pm
ja bych rad chtel mit monarch -20or -30 req 4 soc kdyby nekdo mel smile.gif dal i hodne fg!
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Mar 7 2008 09:55am
Quote (Karbec @ Thu, 6 Mar 2008, 23:12)
gieb, thx


rikal jsem no randoms!
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Mar 7 2008 10:27am
Quote (st3pix @ Fri, 7 Mar 2008, 17:55)
rikal jsem no randoms!


wtf
Quote
Ty neznáš karbece? Tady někdo zřejmě chce přestat existovat!


This post was edited by Karbec on Mar 7 2008 10:27am
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Mar 7 2008 10:31am
Quote (Karbec @ Fri, 7 Mar 2008, 17:27)


UMAD?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12425262728Next
Closed New Topic New Poll