nevim sli si mylslel jako ze bych ja mel hammera.ale sry ja spammerdonga nehraju,je to uplnej srac

kazdopadne
sem chtel rict jednu vec ohledne toho duelu...nevim proc by sme meli
davat 2v2 ,a to este s nakyma uplne jinyma typkama,ktery sou z jinych
zemi jako paul..tam se ukaze prd,
tady jde dle me o duel mezi mnou a
viktorem ,a nevidim duvod do topho zatahovat nakyho paula.neni to prece
europe forum ale cz/svs...
tady skill se neprokaze na tvt,kde sice
ukazej jak umis hrat v tymu,coz je dobry,ale pokud te tvuj kolega
vysplouchne nebo to nak posere mujzes rozvnou gu...
ta bych byl pro klasik 1v1
napriklad
tady kazdej rika o tvym barbovi jak je dobrej ,tak to dakaz...dame
smite vs barb,nebo smite vs smite,nebo nvn,nebo nec vs hammer sli chces.
todle sou dle me fer duely,u kterych se rozhodne co a jak.
...p.s..... st3pixi ty ses vazne uplnej podrzptak
mno jak jsem rekl, mam acces jen na babu, a kdyz chces davat 1vs1 proti babovi co je na tvt s 9wcs a ma statunej mb atd, tak muzem, to toho urcite hafo dokaze...