Quote (hero_cz @ Wed, 20 Aug 2008, 18:27)
to ja nedelal :] ale zatim staci
acedrac kdyztak muzes zkusit to jmeno predelat :]
ked som ta pytal na pripommienky ,nic o fonte si nevravel hero
sorry nechce sa mi to prerabat a animovat cele odznova , slubil som sig aj inym
kritiku prijimam gheto ..100ludi/ 100 chuti je to normalny font z tych 2500 co mam ,som presiel 200 a tento sa mi tam hodil najviac

a kvalita toho sigu ma sere ale nemohol som to gifko skresat pod 70kb preto je to zrnite trosku ...
This post was edited by AcedraC on Aug 20 2008 12:39pm