d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Help Topic > kto by atm potreboval pomoct v hre ap
Prev1232425
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Oct 2 2007 07:52am
Quote (fifky-OVA @ Tue, 2 Oct 2007, 15:36)
to by jsi sel do sracek..


PRESNE TAK.
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Oct 2 2007 08:11am
Quote (Sobcz @ Tue, 2 Oct 2007, 13:30)
e-respect sux ^^ no a to AcedraC -> tvoje veci maj vetsi hodnotu pokud si trusted.. nikdo ti nespamuje topicy atd..


o tom spamovani by som pomlcal a zase si zrataj kolko zarobis viac na trusted tagu a koĺko das fg aby si ho ziskal
a aktivni musis byt zober si egyho aktaka zobrali im TT lebo neboli aktivny preco Tebmu este nezobrali neviem ale im zobrali kvoli neaktivite aspon aktakovi na 100%
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 2 2007 09:34am
asi berou kvuli neaktivitě, ale připadá mi to blbost, prostě když je někdo trusted, tak je trusted a neměli by mu to brát, pokud neporušuje rules
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 2 2007 11:22am
Quote (Esantin @ Tue, Oct 2 2007, 04:34pm)
asi berou kvuli neaktivitě, ale připadá mi to blbost, prostě když je někdo trusted, tak je trusted a neměli by mu to brát, pokud neporušuje rules


to by pak popiralo smysl tech tagu... naco jim pak sou ? aspon je redukce lidi s TT a ma to vetsi vahu.
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 2 2007 12:21pm
Quote (Sobcz @ Tue, 2 Oct 2007, 18:22)
to by pak popiralo smysl tech tagu... naco jim pak sou ? aspon je redukce lidi s TT a ma to vetsi vahu.


právě že to nepopírá, když je někdo trusted, tak jako když bude neaktivní tak neni už trusted? a je not rated? bylo by jim to třeba, když nehrajou a po par letech se vrátí..
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 2 2007 12:36pm
Quote (Esantin @ Tue, Oct 2 2007, 07:21pm)
právě že to nepopírá, když je někdo trusted, tak jako když bude neaktivní tak neni už trusted? a je not rated? bylo by jim to třeba, když nehrajou a po par letech se vrátí..


tak o nej muzou znovu pozadat.. je nesmysl aby ho meli jen pro paradu kdyz ho nemaji lidi co delaj desitky tradu denne..
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Oct 2 2007 01:01pm
need check i lvl PMe ked mozte dakto EuSCL

This post was edited by AcedraC on Oct 2 2007 01:02pm
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Oct 2 2007 01:15pm
Quote (Esantin @ Tue, 2 Oct 2007, 16:34)
asi berou kvuli neaktivitě, ale připadá mi to blbost, prostě když je někdo trusted, tak je trusted a neměli by mu to brát, pokud neporušuje rules


Přesně tak. Souhlas xDD
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 2 2007 03:09pm
Admin
Posts: 24,850
Joined: Sep 24 2002
Gold: 40,837.77
Trader: Trusted
Oct 2 2007 03:09pm
Post automatically split.

You may view the new topic here: http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=11648574&f=264
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1232425
Closed New Topic New Poll