Quote (zerkii @ Fri, Apr 13 2007, 04:57pm)
Quote (hero_cz @ Fri, 13 Apr 2007, 16:33)
gz me k justice guild:d
Vítej v partì a mezi nùbama na druhý stranì.

zaèíná to bejt czech a slovak domination guild ^^ takle sem to vždycky chtìl .. sjednocený

a to si vem ze tam jeste nejsem ja..