ROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOFL todle kdo se nepodiva nezije
http://www.youtube.com/watch?v=oUNu-0P8m7YROOOOOOOOOOOOOOOFLcopta, to je ale klatik

ale obcas v noci na nautiku davaju dobre "modelky"

no tu jednu a furt tu istu

mno nic noveho my vime ze tam mate na slovensku tepleji

jasne juzne krajiny a globalne oteplovanie, to sa nevyhne ani vam (ze lua), ale vazne tam davaju nejake pekne madarky ci co to je zac, tocene na chorvatskom pobrezi

mofo ted dotaz myslíš to vážnì nebo si ze mì utahuješ?
to musis sam vediet najlepsie...
Quote (Lua @ Sun, 8 Apr 2007, 23:46)
Quote (M0f0 @ Sun, Apr 8 2007, 09:33pm)
Quote (Lua @ Sun, 8 Apr 2007, 23:04)
Quote (undead_lord @ Sun, Apr 8 2007, 08:59pm)
Quote (Lua @ Sun, Apr 8 2007, 08:57pm)
Quote (undead_lord @ Sun, Apr 8 2007, 08:49pm)
proc vlastne uz nespamujes?

kvùli kámošovi kterého sem urazil dáli se to tak øíct ale pøed nedávnem mi napsal a zjistil sem že je úplnì bomba nebál by se mì zastát a máme plno spoleèného a prostì si rozumíme a on mi domluvil a ja si uvìdomil že to nemá smysl
ses normalne zamiloval ne? xD
pfff ty vole nejsem buzík


ehm!!!!

This post was edited by M0f0 on Apr 11 2007 06:40am