Quote (Enigmma @ Thu, 6 Mar 2008, 06:05)
pokud má někdo zájem tak dám free umed shako hcl

Ale teď jsem v práci tak se na D2 nedostanu. Tak pokud někdo chcete, tak napište a já bych se tak kolem páte dostavila na D2

já bych si to vzal, dej mi pass na tvůj account a vemu si to, oki?