☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Omgf Your Account Has Been Locked :( > Doprdele Co To?
Prev
1
23
24
25
26
27
35
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 4394
Replies: 348
Track Topic
Jameess
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold
:
6.66
#241
Nov 12 2008 04:09am
Tak jinak pouzivam mapu, loadera, redvex. a ban sem nedostal
oldaf
Member
Posts: 949
Joined: Sep 27 2008
Gold
:
2.40
#242
Nov 12 2008 06:41am
Quote (Herugurth @ Wed, 12 Nov 2008, 01:35)
Blizzard přidán do scammer listu v profilu
ale Diablu III + Starcraftu II se asi nevyhnu ...
blizzard se jmenuje i jeden hráč tady na fóru
BTW Donate me please!!!
This post was edited by oldaf on Nov 12 2008 06:42am
otko
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
0.00
#243
Nov 12 2008 08:04am
no kukal som len "otakar acc a vse v poradku ani kluc neni banned
ine nemozem kuknut bo som zical kluc kamasovi tak ten zavislaci teraz
loader stale pouzivany...bot asi dve sezony do zadu
CRY MORE
Kebs
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold
:
2,227.00
#244
Nov 12 2008 08:52am
tak tohle si užívám Hero bez hacků ??? co ten FC ???
UBU
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold
:
3,809.00
#245
Nov 12 2008 08:57am
No, koukám, že na BN je stále veselo, asi se zas někdy zajdu kouknout :-)
Kebs
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold
:
2,227.00
#246
Nov 12 2008 09:09am
Quote (UBU @ Wed, Nov 12 2008, 03:57pm)
No, koukám, že na BN je stále veselo, asi se zas někdy zajdu kouknout :-)
Ani nechoď je to parta zoufalců ;-)
Ještě jsem se 100% nevyléčil s D2 a to jsem to nehrál 0,5 roku
KoaCWizzz
Member
Posts: 5,427
Joined: Sep 23 2007
Gold
:
96.86
#247
Nov 12 2008 09:12am
Quote (Kebs @ Wed, 12 Nov 2008, 17:09)
Ani nechoď je to parta zoufalců ;-)
Ještě jsem se 100% nevyléčil s D2 a to jsem to nehrál 0,5 roku
zoufalec se jenom ty..... tak dont cry pls
Enigmma
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold
:
0.01
#248
Nov 12 2008 09:14am
Quote (KoaCWizzz @ Wed, Nov 12 2008, 04:12pm)
zoufalec se jenom ty..... tak dont cry pls
eh.. souhlasim
oldaf
Member
Posts: 949
Joined: Sep 27 2008
Gold
:
2.40
#249
Nov 12 2008 09:19am
Quote (Enigmma @ Wed, 12 Nov 2008, 16:14)
eh.. souhlasim
souhlasim s tebou, takze i s tim s kym souhlasis
This post was edited by oldaf on Nov 12 2008 09:19am
Radmag
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold
:
2,571.45
#250
Nov 12 2008 09:23am
hehe, peknej spam
chapu to spravne, ze kdyz se vecer pripojim na BN, tak tam bude jen Sob a Egy?
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
23
24
25
26
27
35
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact