d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Omgf Your Account Has Been Locked :( > Doprdele Co To?
Prev1232425262735Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Nov 12 2008 04:09am
Tak jinak pouzivam mapu, loadera, redvex. a ban sem nedostal biggrin.gif
Member
Posts: 949
Joined: Sep 27 2008
Gold: 2.40
Nov 12 2008 06:41am
Quote (Herugurth @ Wed, 12 Nov 2008, 01:35)
Blizzard přidán do scammer listu v profilu smile.gif

ale Diablu III + Starcraftu II se asi nevyhnu ...


blizzard se jmenuje i jeden hráč tady na fóru

BTW Donate me please!!! biggrin.gif

This post was edited by oldaf on Nov 12 2008 06:42am
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Nov 12 2008 08:04am
no kukal som len "otakar acc a vse v poradku ani kluc neni banned

ine nemozem kuknut bo som zical kluc kamasovi tak ten zavislaci teraz biggrin.gif

loader stale pouzivany...bot asi dve sezony do zadu tongue.gif tongue.gif

CRY MORE biggrin.gif
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Nov 12 2008 08:52am
biggrin.gif biggrin.gif tak tohle si užívám Hero bez hacků ??? co ten FC ???
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Nov 12 2008 08:57am
No, koukám, že na BN je stále veselo, asi se zas někdy zajdu kouknout :-)
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Nov 12 2008 09:09am
Quote (UBU @ Wed, Nov 12 2008, 03:57pm)
No, koukám, že na BN je stále veselo, asi se zas někdy zajdu kouknout :-)


Ani nechoď je to parta zoufalců ;-)
Ještě jsem se 100% nevyléčil s D2 a to jsem to nehrál 0,5 roku
Member
Posts: 5,427
Joined: Sep 23 2007
Gold: 96.86
Nov 12 2008 09:12am
Quote (Kebs @ Wed, 12 Nov 2008, 17:09)
Ani nechoď je to parta zoufalců ;-)
Ještě jsem se 100% nevyléčil s D2 a to jsem to nehrál 0,5 roku


zoufalec se jenom ty..... tak dont cry pls
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Nov 12 2008 09:14am
Quote (KoaCWizzz @ Wed, Nov 12 2008, 04:12pm)
zoufalec se jenom ty..... tak dont cry pls


eh.. souhlasim biggrin.gif
Member
Posts: 949
Joined: Sep 27 2008
Gold: 2.40
Nov 12 2008 09:19am
Quote (Enigmma @ Wed, 12 Nov 2008, 16:14)
eh.. souhlasim biggrin.gif


souhlasim s tebou, takze i s tim s kym souhlasis laugh.gif

This post was edited by oldaf on Nov 12 2008 09:19am
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Nov 12 2008 09:23am
hehe, peknej spam biggrin.gif

chapu to spravne, ze kdyz se vecer pripojim na BN, tak tam bude jen Sob a Egy? smile.gif

Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1232425262735Next
Add Reply New Topic New Poll