d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Kdo Je Nejmocnějčí Hráč Z čech A Slovenska??? > Ten Nejlepší Je Kdo??
Prev1232425262731Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Aug 4 2008 03:17pm
Quote (Log_in @ Mon, Aug 4 2008, 10:16pm)
neni prodanej smile.gif

co eliska uz stihla zhynout v necestnem boji proti imunim zombikum?


žije.. ale jen díky tomu že mam už víc jak tejden IP ban wink.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Aug 4 2008 03:18pm
Quote (pugacov @ Mon, Aug 4 2008, 09:17pm)
vy se tomu smejete, ale az si ho udelam, tak vam upadnou huby smile.gif


to mi mozna upadnou i dredy a tady strazce zakona bude mit konecne klid na dusi.
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Aug 4 2008 04:38pm
Quote (Sentinel4 @ Mon, 4 Aug 2008, 21:18)
to mi mozna upadnou i dredy a tady strazce zakona bude mit konecne klid na dusi.


smile.gif
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 4 2008 09:23pm
sry byl sem v hospe na karlaku ted sem se vratil,ponekud lepsi zabava nez d2 ale to nvm.

duel muzem dat dneska az se vyspim wink.gif

jo a stema dredama...me je do nakejch dredaru prd....nemam predsudky proti nikomu...
to bys musel delat neco protizakonyho smile.gif

gn8
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Aug 5 2008 01:05am
btw viku měl by sis dát bvh, tam ukážeš svůj skill ^^ (i když jsem tě s hammerem kdysi na pubu rozbil, ale to je jiná pohádka)
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 5 2008 03:09am
Quote (st3pix @ Tue, Aug 5 2008, 07:05am)
btw viku měl by sis dát bvh, tam ukážeš svůj skill ^^ (i když jsem tě s hammerem kdysi na pubu rozbil, ale to je jiná pohádka)


nevim sli si mylslel jako ze bych ja mel hammera.ale sry ja spammerdonga nehraju,je to uplnej srac smile.gif

kazdopadne sem chtel rict jednu vec ohledne toho duelu...nevim proc by sme meli davat 2v2 ,a to este s nakyma uplne jinyma typkama,ktery sou z jinych zemi jako paul..tam se ukaze prd,
tady jde dle me o duel mezi mnou a viktorem ,a nevidim duvod do topho zatahovat nakyho paula.neni to prece europe forum ale cz/svs...
tady skill se neprokaze na tvt,kde sice ukazej jak umis hrat v tymu,coz je dobry,ale pokud te tvuj kolega vysplouchne nebo to nak posere mujzes rozvnou gu...

ta bych byl pro klasik 1v1

napriklad tady kazdej rika o tvym barbovi jak je dobrej ,tak to dakaz...dame smite vs barb,nebo smite vs smite,nebo nvn,nebo nec vs hammer sli chces.
todle sou dle me fer duely,u kterych se rozhodne co a jak.

...p.s..... st3pixi ty ses vazne uplnej podrzptak
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Aug 5 2008 03:59am
Quote (trivis @ Tue, Aug 5 2008, 10:09am)
nevim sli si mylslel jako ze bych ja mel hammera.ale sry ja spammerdonga nehraju,je to uplnej srac smile.gif

kazdopadne sem chtel rict jednu vec ohledne toho duelu...nevim proc by sme meli davat 2v2 ,a to este s nakyma uplne jinyma typkama,ktery sou z jinych zemi jako paul..tam se ukaze prd,
tady jde dle me o duel mezi mnou  a viktorem ,a nevidim duvod do topho zatahovat nakyho paula.neni to prece europe forum ale cz/svs...
tady skill se neprokaze na tvt,kde sice ukazej jak umis hrat v tymu,coz je dobry,ale pokud te tvuj kolega vysplouchne nebo to nak posere mujzes rozvnou gu...

ta bych byl pro klasik 1v1

napriklad tady kazdej rika o tvym barbovi jak je dobrej ,tak to dakaz...dame smite vs barb,nebo smite vs smite,nebo nvn,nebo nec vs hammer sli chces.
todle sou dle me fer duely,u kterych se rozhodne co a jak.

...p.s..... st3pixi ty ses vazne uplnej podrzptak


nic proti ale smite vs tvt barb se mi nezdá moc fér duel ^^
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 5 2008 04:08am
Quote (Sobcz @ Tue, Aug 5 2008, 09:59am)
nic proti ale smite vs tvt barb se mi nezdá moc fér duel ^^


ja nevim jakyho ma barba...proto sem mu tady rek ostatni varianty,ale kazdej rika ze je bets na barbovi tak sem ho chtel vyzvat proto..

muze vzit jinej char ...ale dyz sem prece ta sracka dle nej tak by me mel dat ne wink.gif

This post was edited by trivis on Aug 5 2008 04:09am
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Aug 5 2008 04:15am
Quote (trivis @ Tue, 5 Aug 2008, 11:08)
...ale dyz sem prece ta sracka dle nej tak by me mel dat ne wink.gif


sracka ses nejen podle nej, ale podle kazdyho kdo tady cte tvy posty
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Aug 5 2008 04:31am
lol_lag
insert_beer

>>>>
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1232425262731Next
Closed New Topic New Poll