Quote (st3pix @ Tue, Aug 5 2008, 07:05am)
btw viku měl by sis dát bvh, tam ukážeš svůj skill ^^ (i když jsem tě s hammerem kdysi na pubu rozbil, ale to je jiná pohádka)
nevim sli si mylslel jako ze bych ja mel hammera.ale sry ja spammerdonga nehraju,je to uplnej srac

kazdopadne sem chtel rict jednu vec ohledne toho duelu...nevim proc by sme meli davat 2v2 ,a to este s nakyma uplne jinyma typkama,ktery sou z jinych zemi jako paul..tam se ukaze prd,
tady jde dle me o duel mezi mnou a viktorem ,a nevidim duvod do topho zatahovat nakyho paula.neni to prece europe forum ale cz/svs...
tady skill se neprokaze na tvt,kde sice ukazej jak umis hrat v tymu,coz je dobry,ale pokud te tvuj kolega vysplouchne nebo to nak posere mujzes rozvnou gu...
ta bych byl pro klasik 1v1
napriklad tady kazdej rika o tvym barbovi jak je dobrej ,tak to dakaz...dame smite vs barb,nebo smite vs smite,nebo nvn,nebo nec vs hammer sli chces.
todle sou dle me fer duely,u kterych se rozhodne co a jak.
...p.s..... st3pixi ty ses vazne uplnej podrzptak