Quote (ghetofu @ Wed, 20 Aug 2008, 17:21)
pěkný, ale mě se nelíbí jak máš udělanej ten nick..je to jak z malování )
to ja nedelal :] ale zatim staci
acedrac kdyztak muzes zkusit to jmeno predelat :]
This post was edited by hero_cz on Aug 20 2008 10:27am