Quote (undead_lord @ Tue, 25 Dec 2007, 18:38)
nic moc ...
ale tohle je gozu !!!
<IMG alt="" src="http://unholy.wz.cz/soubory/lol_hero.jpg">
fake nejsem instalater

a fg si nekupuju xD a prdel mam cistou

¨
jen druhy bod je pravda zabiram pulku chanelu

)
This post was edited by hero_cz on Dec 25 2007 12:30pm