Quote (Boruvka_01 @ Fri, 29 Feb 2008, 13:01)
Tak to bych si na svedomi nevzala kdybych ti s tim ripla pokud tam mas nejaky dobry veci
to to radsi prodej

ale diky

nemam tam chary, akorat veci ale je to HC NL
a jenom rozdam veci, Pindika si necham na pamatku