d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Kdo Je Nejmocnějčí Hráč Z čech A Slovenska??? > Ten Nejlepší Je Kdo??
Prev1222324252631Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Aug 4 2008 02:46pm
Quote (Wourly @ Mon, Aug 4 2008, 08:45pm)
taky někdy dáme duel smile.gif o tvém babovi se toho vypráví dost smile.gif


co mas za char? pac ja mam acces jen na tvt babu a ten na 1vs1 neni nic moc, preci jen baba s wcs je nanic na 1vs1...
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Aug 4 2008 03:03pm
Quote (Sentinel4 @ Mon, Aug 4 2008, 08:46pm)
co mas za char? pac ja mam acces jen na tvt babu a ten na 1vs1 neni nic moc, preci jen baba s wcs je nanic na 1vs1...


mam debilniho babu naplněnýho všema charmama co při expení padli biggrin.gif...případně si pujčim Log_inova hammera
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Aug 4 2008 03:05pm
ja mam taky babu, tkaze bvb asi nic moc i nicem nebude vypovidat smile.gif a baba vs hammer, taky neni nic moc smile.gif

zkusim sehnat nejaky jiny char, nebo muzem hammer vs dru, jeslti chces.
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Aug 4 2008 03:08pm
Quote (Sentinel4 @ Mon, Aug 4 2008, 09:05pm)
ja mam taky babu, tkaze bvb asi nic moc i nicem nebude vypovidat smile.gif a baba vs hammer, taky neni nic moc smile.gif

zkusim sehnat nejaky jiny char, nebo muzem hammer vs dru, jeslti chces.


můžeme smile.gif
protože bab vs drud rozhodně ne

ale spíš až zejtra, budu tu okolo 12, tak pošlu pm smile.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Aug 4 2008 03:08pm
Quote (Wourly @ Mon, Aug 4 2008, 09:08pm)
můžeme smile.gif
protože bab vs drud rozhodně ne

ale spíš až zejtra, budu tu okolo 12, tak pošlu pm smile.gif


pojd ted, ja zitrea asi nebudu mit dost casu
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Aug 4 2008 03:12pm
Quote (Wourly @ Mon, 4 Aug 2008, 21:45)
taky někdy dáme duel smile.gif o tvém babovi se toho vypráví dost smile.gif


slysel sem, ze meri 3 metry a z prdele sleha blesky smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Aug 4 2008 03:13pm
Quote (pugacov @ Mon, Aug 4 2008, 10:12pm)
slysel sem, ze meri 3 metry a z prdele sleha blesky smile.gif


a já sem zas slyšel že už je prodanej biggrin.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Aug 4 2008 03:14pm
Quote (pugacov @ Mon, Aug 4 2008, 09:12pm)
slysel sem, ze meri 3 metry a z prdele sleha blesky smile.gif


tjn, je skoro tak velky jako tvuj mf druid smile.gif

a na zadech ma z run vytetovano 400mf


Sob: kde jsi to vzal? smile.gif

This post was edited by Sentinel4 on Aug 4 2008 03:14pm
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Aug 4 2008 03:16pm
Quote (Sobcz @ Mon, 4 Aug 2008, 23:13)
a já sem zas slyšel že už je prodanej biggrin.gif


neni prodanej smile.gif

co eliska uz stihla zhynout v necestnem boji proti imunim zombikum?
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Aug 4 2008 03:17pm
Quote (Sentinel4 @ Mon, 4 Aug 2008, 22:14)
tjn, je skoro tak velky jako tvuj mf druid smile.gif

a na zadech ma z run vytetovano 400mf


vy se tomu smejete, ale az si ho udelam, tak vam upadnou huby smile.gif

Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1222324252631Next
Closed New Topic New Poll