Quote (Sentinel4 @ Mon, Aug 4 2008, 09:05pm)
ja mam taky babu, tkaze bvb asi nic moc i nicem nebude vypovidat

a baba vs hammer, taky neni nic moc

zkusim sehnat nejaky jiny char, nebo muzem hammer vs dru, jeslti chces.
můžeme

protože bab vs drud rozhodně ne
ale spíš až zejtra, budu tu okolo 12, tak pošlu pm