d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Technicka Podpora D2jsp > pokud mate nejake dotazy ohledne d2jsp
Prev122232425Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 13 2007 07:46am
Quote (kvaski_svk @ Sat, 13 Oct 2007, 14:43)
pocujte, ako zmenim avatara? hladal som tu ale nevedel som to najst ak to tu vobec bolo...


Settings icon_pointr.gif Edit Avatar Settings
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Oct 13 2007 07:48am
Quote (kvaski_svk @ Sat, 13 Oct 2007, 15:43)
pocujte, ako zmenim avatara? hladal som tu ale nevedel som to najst ak to tu vobec bolo...


http://forums.d2jsp.org/index.php?act=UserCP&CODE=24
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold: 264.50
Oct 13 2007 08:12am
Quote (M0f0 @ Sat, Oct 13 2007, 01:48pm)


Quote (Esantin @ Sat, Oct 13 2007, 01:46pm)
Settings > Edit Avatar Settings



toto vsetko viem ale cez co mam uploadovat obrazok/animaciu? lebo minule som uploadol jednu animaciu cez imageshack a dal som to tam a nic...
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Oct 13 2007 01:53pm
Quote (kvaski_svk @ Sat, 13 Oct 2007, 16:12)
toto vsetko viem ale cez co mam uploadovat obrazok/animaciu? lebo minule som uploadol jednu animaciu cez imageshack a dal som to tam a nic...


musis pouzit ten direct link uplne dole, povolene su suboty typu jpg jpeg png gif bmp tif tiff swf < 1.5 megabytes.
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold: 264.50
Oct 16 2007 11:46am
Quote (M0f0 @ Sat, Oct 13 2007, 07:53pm)
musis pouzit ten direct link uplne dole, povolene su suboty typu jpg jpeg png gif bmp tif tiff swf < 1.5 megabytes.


okej uz to mam wink.gif
Member
Posts: 8,434
Joined: May 29 2006
Gold: 383.30
Oct 31 2007 07:19am
Zdravim mám jeden dotaz co se netýká úplně d2.jsp.
Zajímá mě, jaký port, popřípadě porty jsou potřeba k přístupu na b.net pro D2 a Lod.
Díkec
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Nov 1 2007 02:58am
pro diablo musis povolit porty 4000 a 6112
Member
Posts: 8,434
Joined: May 29 2006
Gold: 383.30
Nov 1 2007 04:28am
Quote (melcz @ Thu, Nov 1 2007, 08:58am)
pro diablo musis povolit porty 4000 a 6112


Díky moc
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Nov 10 2007 02:18pm
jak se mam bránit proti jednomu nubovi který mi spamuje a flamuje v topicu? kromě reportu nějaký návrhy?
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold: 264.50
Nov 10 2007 02:32pm
Quote (Esantin @ Sat, Nov 10 2007, 08:18pm)
jak se mam bránit proti jednomu nubovi který mi spamuje a flamuje v topicu? kromě reportu nějaký návrhy?


skus PM balakai a uvidis co spravi... podla mna ti napise do topicu a ked bude ten kkt stale spamovat dostane warn rovno.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev122232425Next
Closed New Topic New Poll