Quote (kvaski_svk @ Sat, 13 Oct 2007, 16:12)
toto vsetko viem ale cez co mam uploadovat obrazok/animaciu? lebo minule som uploadol jednu animaciu cez imageshack a dal som to tam a nic...
musis pouzit ten direct link uplne dole, povolene su suboty typu jpg jpeg png gif bmp tif tiff swf < 1.5 megabytes.