d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Predstavte Se > scitani lidu
Prev122232425Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
Mar 11 2007 04:02am
Quote (Lua @ Sat, Mar 10 2007, 05:16pm)
Quote (unknown_spirit @ Sat, Mar 10 2007, 02:19pm)
Quote (otko @ Sat, 10 Mar 2007, 14:25)
no podla mna sa takto chovas furt...si ako odvrhnute decko s ktorym sa nikdo neste hrat tak sa snazi ziskat si daku pozornost

ted uz jen zalezi na prubehu casu, kdy si zacne rezat zily a dalsi veci aby na sebe upozornil i IRL ;(


ano sem odvrhnute detsko ktere vyrusta u popelnic pod mostem dalsi?
upozornuju na sebe furt tuhle sem byl ve skole seknul sem se do zili a dostal sem poznam ze postrikavam ucitelku krvi dalsi?


jak mu uz dochazeji slova ^^
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 11 2007 06:21am
Quote (Lua @ Sat, 10 Mar 2007, 19:16)
Quote (unknown_spirit @ Sat, Mar 10 2007, 02:19pm)
Quote (otko @ Sat, 10 Mar 2007, 14:25)
no podla mna sa takto chovas furt...si ako odvrhnute decko s ktorym sa nikdo neste hrat tak sa snazi ziskat si daku pozornost

ted uz jen zalezi na prubehu casu, kdy si zacne rezat zily a dalsi veci aby na sebe upozornil i IRL ;(


ano sem odvrhnute detsko ktere vyrusta u popelnic pod mostem dalsi?
upozornuju na sebe furt tuhle sem byl ve skole seknul sem se do zili a dostal sem poznam ze postrikavam ucitelku krvi dalsi?


tI jsY se seknul do zYlI?
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Mar 13 2007 02:25am
[QUOTE=undead_lord,Fri, Mar 9 2007, 09:49pm][QUOTE=Lua,Fri, Mar 9 2007, 09:10pm][QUOTE=Sobcz,Thu, Mar 8 2007, 09:03pm][QUOTE=Lua,Thu, Mar 8 2007, 09:31pm][QUOTE=Sobcz,Thu, Mar 8 2007, 08:25pm][QUOTE=Lua,Thu, Mar 8 2007, 09:24pm][QUOTE=Sobcz,Thu, Mar 8 2007, 02:17pm][QUOTE=Black_WoH,Thu, Mar 8 2007, 09:23am][QUOTE=Sobcz,Wed, Nov 29 2006, 07:43pm][QUOTE=Black_WoH,Wed, Nov 29 2006, 07:27pm]God_martinx / Martas

Martin - 15 let

Sk - Z? biggrin.gif

Svet zlatych corbelu : PLZEN ! xD
Gl all

[ zajimalo by me kolik lidi je tu z plzne ][/QUOTE]

LUA .. to mas supr.. biggrin.gif[/QUOTE]



Ja nejsem LUA biggrin.gif lua je kamos ... uz jsme se setkali parkrat ... ja jsem MARTIN ..[/QUOTE]

ja vim .. ale verbež ste stejná ^^[/QUOTE]
drz picu vlasata mrdko xd[/QUOTE]

ses posral v kinì ne ? wink.gif moje vlasy sou naprosto v normì.. ale ty už si mimo všechny normy tongue.gif[/QUOTE]

sorac bejby ja varim podle norem ^^ a mas blbe mineni o pojmu "norma" ses proste kus vymrdaneho hovna xd[/QUOTE]

vymrdaný hovno ? myslim že hovna mrdáš jenom ty dry.gif[/QUOTE]

asi neumis cist tak este jednou jako pro debily ses kus vymrdaneho hovno kolikrat to chces napsat jak pro dementy?[/QUOTE]


proc sem chodis spamovat debile? co ti to prinasi? dmnce ...

edit: ted mi asi budes nadavat a reknes ze jsem debil, kokot apod. nebo podobne vyrazy jako seru na vas debilkove ?[/QUOTE]



HEJ VY MRDKY NAKEJ PROBLEM NA MIHO KAMOSE LUU ???? JA SEM TAKY Z PLZNE TAK STFU N44BS ... ZADNA VERBES ... PLZEN = PLACE where are d2 masters ... ja a lua biggrin.gif
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Mar 13 2007 04:24am
koukam taky trošku mrdlej do palice, hm? smile.gif
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
Mar 13 2007 06:46am
lua je tvuj kamos?

tak to asi budes stejnej jako on jak vidim ^^
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 13 2007 07:45am
Quote (IqLimited @ Tue, Mar 13 2007, 11:24am)
koukam taky "trošku" mrdlej do palice, hm? smile.gif

. . . . . . . kdo ma co dodat ?

Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Mar 13 2007 08:45am
Quote (undead_lord @ Tue, 13 Mar 2007, 13:46)
lua je tvuj kamos?


to bude nekdo dalsi z ty fotky :dddddddddddd je to jasny smile.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Mar 13 2007 09:40am
Quote (unknown_spirit @ Tue, 13 Mar 2007, 15:45)
Quote (undead_lord @ Tue, 13 Mar 2007, 13:46)
lua je tvuj kamos?


to bude nekdo dalsi z ty fotky :dddddddddddd je to jasny smile.gif


rofl.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Mar 14 2007 12:12pm
ser na to martine tongue.gif at si rikaj co chteji
ani je nejak neurazej btw jaky d2 master kdys me vydel na d2 kdo mi cornul pw? xd
at si mysli co chteji at urazeji ja tohle nemam za potrebi

OTAZKA:dalsi kazdej kdo se stavi na mou stranu je debil?
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Mar 14 2007 02:22pm
Quote (undead_lord @ Tue, 13 Mar 2007, 13:46)
lua je tvuj kamos?

tak to asi budes stejnej jako on jak vidim ^^


jsou to buzny xD
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev122232425Next
Closed New Topic New Poll