[QUOTE=undead_lord,Fri, Mar 9 2007, 09:49pm][QUOTE=Lua,Fri, Mar 9 2007, 09:10pm][QUOTE=Sobcz,Thu, Mar 8 2007, 09:03pm][QUOTE=Lua,Thu, Mar 8 2007, 09:31pm][QUOTE=Sobcz,Thu, Mar 8 2007, 08:25pm][QUOTE=Lua,Thu, Mar 8 2007, 09:24pm][QUOTE=Sobcz,Thu, Mar 8 2007, 02:17pm][QUOTE=Black_WoH,Thu, Mar 8 2007, 09:23am][QUOTE=Sobcz,Wed, Nov 29 2006, 07:43pm][QUOTE=Black_WoH,Wed, Nov 29 2006, 07:27pm]God_martinx / Martas
Martin - 15 let
Sk - Z?

Svet zlatych corbelu : PLZEN ! xD
Gl all
[ zajimalo by me kolik lidi je tu z plzne ][/QUOTE]
LUA .. to mas supr..

[/QUOTE]
Ja nejsem LUA

lua je kamos ... uz jsme se setkali parkrat ... ja jsem MARTIN ..[/QUOTE]
ja vim .. ale verbež ste stejná ^^[/QUOTE]
drz picu vlasata mrdko xd[/QUOTE]
ses posral v kinì ne ?

moje vlasy sou naprosto v normì.. ale ty už si mimo všechny normy

[/QUOTE]
sorac bejby ja varim podle norem ^^ a mas blbe mineni o pojmu "norma" ses proste kus vymrdaneho hovna xd[/QUOTE]
vymrdaný hovno ? myslim že hovna mrdáš jenom ty

[/QUOTE]
asi neumis cist tak este jednou jako pro debily ses kus vymrdaneho hovno kolikrat to chces napsat jak pro dementy?[/QUOTE]
proc sem chodis spamovat debile? co ti to prinasi? dmnce ...
edit: ted mi asi budes nadavat a reknes ze jsem debil, kokot apod. nebo podobne vyrazy jako seru na vas debilkove ?[/QUOTE]
HEJ VY MRDKY NAKEJ PROBLEM NA MIHO KAMOSE LUU ???? JA SEM TAKY Z PLZNE TAK STFU N44BS ... ZADNA VERBES ... PLZEN = PLACE where are d2 masters ... ja a lua 