Quote (Lua @ Wed, Feb 6 2008, 06:12pm)
ou šit kdyby něco whispněte mi in game semtam nicky mam
YoruichiFlash
Fataldancer ted prevazne hraju za tuhle
Lua

co je vůbec s katakombama?
Zacni hrat human mage-a, 2nd class transfer sprav na NECRA...zaroven zacni robit SE, EE, PP, BD, SwS, Warlock, Es, Craft, Spoil, Cancel pet petov
Potom budes strasne moc mighty...a welcome in the world of L2 ^^