Quote (M0f0 @ Sun, 23 Dec 2007, 12:44)
Konecne pravy retazovy email:
# "Pošli tuto zprávu 20 lidem a dostaneš zadarmo chleba s paštikou, potom
vyjdi # na # ulici před dům, dej si dolů kalhoty, jebni si ten chleba o čelo
a # zakrič: "Jsem totální kokot, protože věřím na takovou pičovinu jako je
řetězová # pošta! Mám asi v hlavě nasráno a proto to posílam i dalším lidem!
# Chtěl bych poděkovat všem, co mi po celý rok 2007 posílali ty dementní #
řetězáky.
# Už jsem měl být 500 krát zamilovaný, 290 krát nešťastný a 170 krát mrtvý.
Dále
# jsem měl zaplatit půl milionu za placené ICQ. A to jen kvůli tomu, že jsem
# vzkaz # neposlal 15ti lidem. A přísahám, že pokud tuto zprávu nepošleš do
10 sekund # aspoň 7500 lidem, tak zítra v 18:30 přijde dinosaurus a voprcá
tě!!!"
nemuzu nikde najit chleba