d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vtipy (jokes) > Vtipy (jokes) -> Vtipy, obrazky, videa..
Prev122232425Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Dec 22 2007 05:25am
http://www.youtube.com/watch?v=TBvzH_-9Mh8
achmed dead terrorist vánoční koledy biggrin.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Dec 22 2007 06:42am
Quote (Lua @ Sat, 22 Dec 2007, 12:25)
http://www.youtube.com/watch?v=TBvzH_-9Mh8
achmed dead terrorist vánoční koledy biggrin.gif


SILENCE night biggrin.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 22 2007 07:53am
http://www.youtube.com/watch?v=76-VVJlZOa4

This post was edited by fifky-OVA on Dec 22 2007 07:53am
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Dec 23 2007 05:44am
Konecne pravy retazovy email:

# "Pošli tuto zprávu 20 lidem a dostaneš zadarmo chleba s paštikou, potom
vyjdi # na # ulici před dům, dej si dolů kalhoty, jebni si ten chleba o čelo
a # zakrič: "Jsem totální kokot, protože věřím na takovou pičovinu jako je
řetězová # pošta! Mám asi v hlavě nasráno a proto to posílam i dalším lidem!
# Chtěl bych poděkovat všem, co mi po celý rok 2007 posílali ty dementní #
řetězáky.
# Už jsem měl být 500 krát zamilovaný, 290 krát nešťastný a 170 krát mrtvý.
Dále
# jsem měl zaplatit půl milionu za placené ICQ. A to jen kvůli tomu, že jsem
# vzkaz # neposlal 15ti lidem. A přísahám, že pokud tuto zprávu nepošleš do
10 sekund # aspoň 7500 lidem, tak zítra v 18:30 přijde dinosaurus a voprcá
tě!!!"
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Dec 23 2007 06:18am
Quote (M0f0 @ Sun, Dec 23 2007, 12:44pm)
Konecne pravy retazovy email:

# "Pošli tuto zprávu 20 lidem a dostaneš zadarmo chleba s paštikou, potom
vyjdi # na # ulici před dům, dej si dolů kalhoty, jebni si ten chleba o čelo
a # zakrič: "Jsem totální kokot, protože věřím na takovou pičovinu jako je
řetězová # pošta! Mám asi v hlavě nasráno a proto to posílam i dalším lidem!
# Chtěl bych poděkovat všem, co mi po celý rok 2007 posílali ty dementní #
řetězáky.
# Už jsem měl být 500 krát zamilovaný, 290 krát nešťastný a 170 krát mrtvý.
Dále
# jsem měl zaplatit půl milionu za placené ICQ. A to jen kvůli tomu, že jsem
# vzkaz # neposlal 15ti lidem. A přísahám, že pokud tuto zprávu nepošleš do
10 sekund # aspoň 7500 lidem, tak zítra v 18:30 přijde dinosaurus a voprcá
tě!!!"


bolelo ? biggrin.gif
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,695.88
Dec 23 2007 07:07am
Quote (M0f0 @ Sun, 23 Dec 2007, 12:44)
Konecne pravy retazovy email:

# "Pošli tuto zprávu 20 lidem a dostaneš zadarmo chleba s paštikou, potom
vyjdi # na # ulici před dům, dej si dolů kalhoty, jebni si ten chleba o čelo
a # zakrič: "Jsem totální kokot, protože věřím na takovou pičovinu jako je
řetězová # pošta! Mám asi v hlavě nasráno a proto to posílam i dalším lidem!
# Chtěl bych poděkovat všem, co mi po celý rok 2007 posílali ty dementní #
řetězáky.
# Už jsem měl být 500 krát zamilovaný, 290 krát nešťastný a 170 krát mrtvý.
Dále
# jsem měl zaplatit půl milionu za placené ICQ. A to jen kvůli tomu, že jsem
# vzkaz # neposlal 15ti lidem. A přísahám, že pokud tuto zprávu nepošleš do
10 sekund # aspoň 7500 lidem, tak zítra v 18:30 přijde dinosaurus a voprcá
tě!!!"



nemuzu nikde najit chleba sad.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Dec 24 2007 06:33am
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Dec 24 2007 07:20am
hehe leri, vazne velmi pekne.
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Dec 24 2007 07:26am
Quote (otko @ Mon, 24 Dec 2007, 14:55)


FTW!!! ohmy.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev122232425Next
Closed New Topic New Poll