d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lineage2 > ta hra si zaslouzi vlastni tema
Prev12122232425Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,172
Joined: Mar 14 2006
Gold: 0.11
Dec 3 2007 10:30am
Quote (Killer111 @ Mon, Dec 3 2007, 06:24pm)
up

tož sem začal hrát opět lineage...na GP ^

takže sme se všichni sešli biggrin.gif


sranda, nick a kam sa pridas IMP / BL ? biggrin.gif
jaky ides char ?
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 3 2007 10:31am
Quote (KrazyKow @ Mon, Dec 3 2007, 05:30pm)
sranda, nick a kam sa pridas IMP / BL ? biggrin.gif
jaky ides char ?


tož mě dotáhl zero , dnes nebo zítra se přidám do MortSubite , char Overlord smile.gif
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Dec 3 2007 12:35pm
Quote (Killer111 @ Mon, Dec 3 2007, 05:31pm)
tož mě dotáhl zero , dnes nebo zítra se přidám do MortSubite , char Overlord smile.gif


OL rox, keby som zacinal znova, idem jednoznacne OLko

btw vitaj
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 3 2007 12:48pm
uvidíme jak mě bude bavit, každopádně klan potřeboval aktiv OL.
nechci být jen blbý buffer a cp healer biggrin.gif ale steal essence docela rox
Member
Posts: 2,172
Joined: Mar 14 2006
Gold: 0.11
Dec 3 2007 12:51pm
Quote (Killer111 @ Mon, Dec 3 2007, 08:48pm)
nechci být jen blbý buffer a cp healer biggrin.gif


a preto aj s tym nad tebou si planuje ma sub necrov , a budeme hard ownerz !
(OL rox 2, +1 prispevok ^^)

Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Dec 3 2007 12:52pm
Quote (KrazyKow @ Mon, Dec 3 2007, 07:51pm)
a preto aj s tym nad tebou si planuje ma sub necrov , a budeme hard ownerz !
(OL rox 2, +1 prispevok ^^)


ty sa hanbi, sorc subnuty negrom.. ty by si mal ownit uz teraz


pochvalim sa: dnes v priebehu hodiny 3 fulldropy doom stockings + stit a DC gloves


This post was edited by Dieoncommand on Dec 3 2007 12:54pm
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 3 2007 12:54pm
jako by těch nekrů už nebylo dost sad.gif
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Dec 3 2007 12:55pm
Quote (Killer111 @ Mon, Dec 3 2007, 07:54pm)
jako by těch nekrů už nebylo dost sad.gif


ja som chcel tyranta, len ma odradilo zhananie 2 A setov :/
budem neger z donutenia, lebo to ally potrebuje
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 3 2007 12:59pm
ja na sub dám destra, PR nebo SH (ale nukera nechci)
Member
Posts: 2,172
Joined: Mar 14 2006
Gold: 0.11
Dec 3 2007 01:01pm
Quote (Dieoncommand @ Mon, Dec 3 2007, 08:52pm)
ty by si mal ownit uz teraz


ok treba ale zohnat najprv fire vortex

Co k tomu este povedat ?


Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12122232425Next
Closed New Topic New Poll