Quote (ghetofu @ Wed, 29 Aug 2007, 10:37)

Že se nestydíš Karbec okrádat newbiky

hh tys to fakt postnul.. rofl
tak ja to napisu jak si rikal
tan kdo to rekl ma acc Aragorn12
jednou machroval na chatu ze ho nidko nedostane..
tak sem rek ad zalozi a prisel sem s mulou a zabil ho.. vypadlo z nej asi 10k

tak sem si je vzal a odesel..
on pak prisel na chat.. a ze sem mu ukradl 1 mio... tak sem vzal gf babu ( HI KRAZYKOW ) a udelal sem mu asi 3 mio..
a on ze chce este neco .. tak sem ho poslal doprdele.. ^^
prisel na chat a do dnes rika ze sem mu ukradl IST.. a bylo to minulej ladder
This post was edited by Karbec on Aug 29 2007 05:46am