d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vtipy (jokes) > Vtipy (jokes) -> Vtipy, obrazky, videa..
Prev12122232425Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Aug 29 2007 02:37am


Že se nestydíš Karbec okrádat newbiky smile.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Aug 29 2007 03:07am
Quote (KrazyKow @ Tue, 28 Aug 2007, 21:19)


vic kamaradu icon_pointr.gif vic spojencu (pochopil to niekto? tongue.gif)
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Aug 29 2007 03:51am
Quote (M0f0 @ Wed, Aug 29 2007, 09:07am)
Quote (KrazyKow @ Tue, 28 Aug 2007, 21:19)


vic kamaradu icon_pointr.gif vic spojencu (pochopil to niekto? tongue.gif)


Tak tohle je masakr biggrin.gif Na tech krajich to musi byt hodne prijemne :-) Kdyz si vzpomenu na to, jak jsem byl parkrat v takovem aqua-parku, kde nas bylo v tom bazene par, a nekdo byl trosku u kraje jak piskali po nas :-) .. loul :X
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 29 2007 05:45am
Quote (ghetofu @ Wed, 29 Aug 2007, 10:37)


Že se nestydíš Karbec okrádat newbiky smile.gif


hh tys to fakt postnul.. rofl
tak ja to napisu jak si rikal
tan kdo to rekl ma acc Aragorn12
jednou machroval na chatu ze ho nidko nedostane..
tak sem rek ad zalozi a prisel sem s mulou a zabil ho.. vypadlo z nej asi 10k biggrin.gif tak sem si je vzal a odesel..
on pak prisel na chat.. a ze sem mu ukradl 1 mio... tak sem vzal gf babu ( HI KRAZYKOW ) a udelal sem mu asi 3 mio..
a on ze chce este neco .. tak sem ho poslal doprdele.. ^^
prisel na chat a do dnes rika ze sem mu ukradl IST.. a bylo to minulej ladder smile.gif

This post was edited by Karbec on Aug 29 2007 05:46am
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Aug 29 2007 05:50am
Quote (M0f0 @ Wed, 29 Aug 2007, 10:07)
Quote (KrazyKow @ Tue, 28 Aug 2007, 21:19)


vic kamaradu icon_pointr.gif vic spojencu (pochopil to niekto? tongue.gif)


ja nem chapat

inac kazdy vecer ked zavru chodi minimalne kamion pohrebak biggrin.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Aug 29 2007 03:12pm
Quote (Karbec @ Wed, Aug 29 2007, 11:45am)
Quote (ghetofu @ Wed, 29 Aug 2007, 10:37)


Že se nestydíš Karbec okrádat newbiky smile.gif


hh tys to fakt postnul.. rofl
tak ja to napisu jak si rikal
tan kdo to rekl ma acc Aragorn12
jednou machroval na chatu ze ho nidko nedostane..
tak sem rek ad zalozi a prisel sem s mulou a zabil ho.. vypadlo z nej asi 10k biggrin.gif tak sem si je vzal a odesel..
on pak prisel na chat.. a ze sem mu ukradl 1 mio... tak sem vzal gf babu ( HI KRAZYKOW ) a udelal sem mu asi 3 mio..
a on ze chce este neco .. tak sem ho poslal doprdele.. ^^
prisel na chat a do dnes rika ze sem mu ukradl IST.. a bylo to minulej ladder smile.gif


Z toho vyplyva, ze jsi zkurveny zlodej.
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Aug 29 2007 03:20pm
Quote (Leri @ Wed, 29 Aug 2007, 22:12)
Z toho vyplyva, ze jsi zkurveny zlodej.


vouch
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Aug 30 2007 12:48am
Tohle sice asi ani neni smesne, ale nase vesnice je v televizi!
http://www.nova.cz/zpravy/?83c=%7Ekrimi%7E&83e=DO18469&ex18469=video-majitel-zapalil-vlastni-dum-v-exekuci&play=1

Ono je to video nekolikrat, ruzne reportaze, tak to nechte prehrat az do uplneho konce :-)

This post was edited by Leri on Aug 30 2007 12:50am
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Aug 30 2007 01:52am
Quote (otko @ Wed, 29 Aug 2007, 13:50)
ja nem chapat

inac kazdy vecer ked zavru chodi minimalne kamion pohrebak biggrin.gif


bol taky diel simpsons, kde bart a lisa boli oblubeni, lebo maly bazen (az na to ze homerovi sa nechcela furt menit voda tak len zvysoval davky chloru smile.gif), martin (ta bifla) si kupil tiez a lepsi, vsetci ho zrazu milovali, vyzeralo to presne jak na tomto videjku... nakoniec do neho do stredu skocil a cely sa rozletel, seci isli domov a mali ho zase na haku. viem, nie moc ftipne, ale ta podobnost s videom bola uzasna tongue.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Aug 30 2007 04:47am
Tak to mi ho vyndej biggrin.gif
http://www.ceknito.cz/video/60853

Roller Coaster biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12122232425Next
Closed New Topic New Poll