d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Help Topic > kto by atm potreboval pomoct v hre ap
Prev12122232425Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 30 2007 11:57am
Quote (Esantin @ Sun, Sep 30 2007, 02:15pm)
by mě zajimalop jestli ještě někdo z cze & svk dostane tt..


no nevim ... par adeptu by podle me bylo ... tech bezwarnovejch biggrin.gif
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Sep 30 2007 11:58am
Quote (Esantin @ Sun, Sep 30 2007, 05:55pm)
složíme se a odkoupíme d2jsp od njaga ^^ a budeme všichni trusted!


laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
edit:sobe,kde mas zase fgacE?biggrin.gif:D

This post was edited by killercz on Sep 30 2007 11:59am
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Sep 30 2007 12:15pm
Quote (Esantin @ Sun, Sep 30 2007, 05:55pm)
složíme se a odkoupíme d2jsp od njaga ^^ a budeme všichni trusted!


rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif

lol tak todle mě dostalo lol biggrin.gif

To bych si radši udělal vlastní stránku Zatím bych řek že mu to celkem prosperuje na to aby to prodával

To Jamess : myslíš že máš šanci na TT bez toho aby si byl donor ?
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Oct 1 2007 05:16am
Quote (mortwatcher @ Sun, Sep 30 2007, 06:15pm)
rofl.gif  rofl.gif  rofl.gif  rofl.gif  rofl.gif  rofl.gif  rofl.gif  rofl.gif  rofl.gif  rofl.gif

lol tak todle mě dostalo lol

To bych si radši udělal vlastní stránku  Zatím bych řek že mu to celkem prosperuje na to aby to prodával 

To Jamess : myslíš že máš šanci na TT bez toho aby si byl donor ?


v takove mase lidi jaka je tu ted nemas bez donatovani sanci wink.gif

This post was edited by Leri on Oct 1 2007 05:16am
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Oct 1 2007 06:24am
Quote (Leri @ Mon, 1 Oct 2007, 13:16)
v takove mase lidi jaka je tu ted nemas bez donatovani sanci wink.gif


su aj taky
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Oct 1 2007 07:51am
Quote (M0f0 @ Mon, Oct 1 2007, 12:24pm)
su aj taky


příklad ?

Zatím co sem viděl tak všichni trusted/medi sou donoři smile.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 1 2007 09:38am
Quote (mortwatcher @ Mon, 1 Oct 2007, 14:51)
příklad ?

Zatím co sem viděl tak všichni trusted/medi sou donoři smile.gif


http://forums.d2jsp.org/index.php?showuser=228204
http://forums.d2jsp.org/index.php?showuser=264821

e. jestli teda myslíš donor stars

This post was edited by Esantin on Oct 1 2007 09:39am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 1 2007 09:58am
Quote (Esantin @ Mon, Oct 1 2007, 04:38pm)


lol ten prvni co si dal je dokonce v top donors a ten druhej ma taky star ptz ho znam smile.gif ale sou vyjimky ... myslim ze 3 nebo kolik jich nema star.
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 1 2007 10:20am
Quote (Sobcz @ Mon, 1 Oct 2007, 16:58)
lol ten prvni co si dal je dokonce v top donors a ten druhej ma taky star ptz ho znam smile.gif ale sou vyjimky ... myslim ze 3 nebo kolik jich nema star.


sem to editnul, že to beru podle donor stars
e. taky nemá donor star takovej ten týpek, jak má jméno z podtržítek

This post was edited by Esantin on Oct 1 2007 10:27am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 1 2007 10:31am
Quote (Esantin @ Mon, Oct 1 2007, 05:20pm)
sem to editnul, že to beru podle donor stars
e. taky nemá donor star takovej ten týpek, jak má jméno z podtržítek


Gary ma taky donate jak namrdano wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12122232425Next
Closed New Topic New Poll