Quote (otko @ Tue, 24 Jul 2007, 19:20)
Quote (FF-speed @ Tue, 24 Jul 2007, 18:10)
Quote (Karbec @ Tue, 24 Jul 2007, 17:09)
I Lol'D
njn reaper byl dycky frajer 
sak to je SOB !!!1
opravdu to neni Sob, mohu potvrdit ze to jsem ja, fotka pochazi z 28. cervna (den pred vysvedcenim) kdy jsme byly kalit a poslechnout si Grom (oapavska pagan black metal kapela, moji znami a znamejsi) a me byla taky potom pujcena kytara

edit: kdybyste se divili proc jsem to nepostl ja tak je to proto, protoze mi hrabal net a nechtel mi nacist imageshack
This post was edited by MrReaper on Jul 25 2007 09:48am