d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Gratulujeme > gz zde
Prev12122232425Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jul 4 2007 06:07am
Quote (undead_lord @ Wed, Jul 4 2007, 08:30am)
Quote (z3r0. @ Tue, Jul 3 2007, 08:25pm)
Quote (undead_lord @ Tue, Jul 3 2007, 08:19pm)
Quote (z3r0. @ Tue, Jul 3 2007, 07:01pm)
undead_lord: ty si selfowned , protoze to co si napsal sem presne vystihl,HA! learn quote. Jinak,takovych screenu je xx,proc to sem placas? nic zvlastniho na tom neni.


EDIT: zachvilku sem budete psat na gz kazdou picovinu,todle forum je stupidni a to mne nikdo neveme,spis lide kteri na nej chodi sou tak trochu jinde [/ot]


CYAO,off


a co presne jsi vystihl? kdyz se snazim podelit s ostatnimi zajimavosti? a co to zase kurva placas? jestli ti to neprijde zvlastni tak je tvoje vec. Komu to zase cpes? Zakladat topicy jako vzkaz pro okpa http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=8719880&f=264 je asi hodne stupidni ...


Cry cos owned, podivej se na cas v kolik sem to psal.. asi sem se prave vratil z hospody,coz muzete brat jako polehcujici okolnost. Jenze ty si abstinent a tak si takovy porad,chudacku. Nikomu se nesnazim nic cpat,to jen ty si tak beres. Podel se o to nekde jinde,ale tenhle topic je urceny k necemu jinnemu,urovnej si to v hlave.dik


kdyz je urcen k necemu jinemu, tak bys sem nemel psat. A to ze ses vratil z hospody, to ma byt jako vymluva? a byt abstinentem neni nic, za co bych se stydel, naopak. Dokazu udrzet svoje touhy po alkoholu ..


Ty by sis mel udelat v hlave poradek a hlavne si zjistit vyznam nekterych slov, z cehoz ti pak vyjde i spatne pochopeni cele vety. Chytri lide pochopili co sem tim myslel,coz ty asi nebudes. Nebudu ti to zde rozepisovat jako malemu diteti,co sem tou vetou myslel, nebot si myslim ze to neni nic sloziteho na pochopeni. A pokud nechces,abych tu nepsal nejake OT, tak mi k tomu nedavej podmety.
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
Jul 4 2007 11:53am
Quote (z3r0. @ Wed, Jul 4 2007, 12:07pm)
Quote (undead_lord @ Wed, Jul 4 2007, 08:30am)
Quote (z3r0. @ Tue, Jul 3 2007, 08:25pm)
Quote (undead_lord @ Tue, Jul 3 2007, 08:19pm)
Quote (z3r0. @ Tue, Jul 3 2007, 07:01pm)
undead_lord: ty si selfowned , protoze to co si napsal sem presne vystihl,HA! learn quote. Jinak,takovych screenu je xx,proc to sem placas? nic zvlastniho na tom neni.


EDIT: zachvilku sem budete psat na gz kazdou picovinu,todle forum je stupidni a to mne nikdo neveme,spis lide kteri na nej chodi sou tak trochu jinde [/ot]


CYAO,off


a co presne jsi vystihl? kdyz se snazim podelit s ostatnimi zajimavosti? a co to zase kurva placas? jestli ti to neprijde zvlastni tak je tvoje vec. Komu to zase cpes? Zakladat topicy jako vzkaz pro okpa http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=8719880&f=264 je asi hodne stupidni ...


Cry cos owned, podivej se na cas v kolik sem to psal.. asi sem se prave vratil z hospody,coz muzete brat jako polehcujici okolnost. Jenze ty si abstinent a tak si takovy porad,chudacku. Nikomu se nesnazim nic cpat,to jen ty si tak beres. Podel se o to nekde jinde,ale tenhle topic je urceny k necemu jinnemu,urovnej si to v hlave.dik


kdyz je urcen k necemu jinemu, tak bys sem nemel psat. A to ze ses vratil z hospody, to ma byt jako vymluva? a byt abstinentem neni nic, za co bych se stydel, naopak. Dokazu udrzet svoje touhy po alkoholu ..


Ty by sis mel udelat v hlave poradek a hlavne si zjistit vyznam nekterych slov, z cehoz ti pak vyjde i spatne pochopeni cele vety. Chytri lide pochopili co sem tim myslel,coz ty asi nebudes. Nebudu ti to zde rozepisovat jako malemu diteti,co sem tou vetou myslel, nebot si myslim ze to neni nic sloziteho na pochopeni. A pokud nechces,abych tu nepsal nejake OT, tak mi k tomu nedavej podmety.


nedokazes se ani vyjadrit? nevis co mas rikat uz, ze musis rikat ze te nechapu? opravdu detinsky. Tak ted taky napisu ze jsi me nepochopil a precti si to znovu, nebudu vysvetlovat nejakymu harantovi co jsem tim myslel ....
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 4 2007 11:56am
hmmm to by chtělo repost ......

moc hádek na posledních stranách smile.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 4 2007 12:02pm
Quote (FF-speed @ Wed, Jul 4 2007, 05:56pm)
hmmm to by chtělo repost ......

moc hádek na posledních stranách smile.gif


spíš by to chtělo repost celýho cze&svk fora.. biggrin.gif
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jul 4 2007 04:50pm
Quote (undead_lord @ Wed, 4 Jul 2007, 08:30)
Dokazu udrzet svoje touhy po alkoholu ..

abstinenti nemaji touhu po alkoholu.

Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 6 2007 06:17am
wub.gif Blue star wub.gif

This post was edited by FF-speed on Jul 6 2007 06:18am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jul 6 2007 06:19am
Quote (FF-speed @ Fri, Jul 6 2007, 01:17pm)
wub.gif  Blue star  wub.gif


hnusna jak prdel .. sad.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 6 2007 06:24am
Quote (FF-speed @ Fri, 6 Jul 2007, 14:17)
wub.gif Blue star wub.gif


heart2.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 6 2007 06:35am
Quote (Sobcz @ Fri, 6 Jul 2007, 12:19)
Quote (FF-speed @ Fri, Jul 6 2007, 01:17pm)
wub.gif  Blue star  wub.gif


hnusna jak prdel .. sad.gif


v tom příapdě tvá taky biggrin.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jul 6 2007 06:47am
Quote (FF-speed @ Fri, Jul 6 2007, 01:17pm)
wub.gif Blue star wub.gif


fg lamer sad.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12122232425Next
Closed New Topic New Poll