Quote (Esantin @ Thu, May 24 2007, 06:48pm)
tenhle je lepsi
http://www.youtube.com/watch?v=X4qMv653dus&mode=related&search=edit: resp se mi zda , ze je to na pokracovani

edit no2:tak jsem zkoukl vsechny a nejlepsi je stejne ten pes a pak ve 3.5 jak ukousne hlavu ty holce
This post was edited by xLYNXx on May 24 2007 01:19pm