Quote (Sobcz @ Thu, 5 Apr 2007, 19:14)
já nekouøim a kímošù mam nìkdy až moc

ale chlast to jo .. to je vono .. kdo pije mineralku ten si neskrtne

ani ne, u alkoholu to ani tak nevadi a co se koureni tyce, jde o to, jestli kdyz te ten kour sere, tak s nema asi moc nevydrzis ale ja si tak nejak uz zvykl.. takze