Quote (Oggy_xP @ Sun, Jun 7 2009, 07:40pm)
ja nehulím.... ani nežeru trip... jenom chlastám
příště až budeš zase chtít bejt chytrej tak se nejdřív ujisti, že doopravdy něco víš.... otherwise... don't talk shit stupid cunt
Ty budes tusim priblizne stejne starej jak karbec
