Quote (Nacelnik @ Wed, 12 Nov 2008, 01:28)
no to nevim, item management je v dia2 prinejmensim pochybnej .. presuny itemu v ramci nekolika charu na jednom acc by meli byt samozrejmy .. kdo vi kolik toho sprasej v dia3 a kolik bude potreba modifikaci aby to bylo vubec nejak smysluplne hratelny
bude to na zakladech wowka a to v tomhle ohledu pracuje dobre
kdybych dostal ban, tak si 3ku koupim, protoze me to diablo pvp proste bavi, hawk, gn8
This post was edited by Josefista on Nov 11 2008 06:31pm