d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Kdo Je Nejmocnějčí Hráč Z čech A Slovenska??? > Ten Nejlepší Je Kdo??
Prev1212223242531Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Aug 4 2008 02:31pm
Quote (Log_in @ Mon, Aug 4 2008, 08:29pm)
nejmocnejsi znamena ze je nejlepsi v pvp?


on chtěl jako vědět ke komu má vlízt do prdele
Member
Posts: 6,537
Joined: Jun 15 2008
Gold: 20,552.00
Aug 4 2008 02:32pm
Quote (Wourly @ Mon, Aug 4 2008, 08:30pm)
ty to nebudeš, tak neser


vis ja tu nenapsal ani jeden post ze sem nejlepsi pvper a ani si to o sbe nemyslim , vim ze v pvp dobrej nejsem a taky to sem neseru .. jen chci vedet jak mnoho lidi pise ze je ten nej tak at si udelaj turnaj... a nebudese too tu zbytecne hadat
Member
Posts: 6,537
Joined: Jun 15 2008
Gold: 20,552.00
Aug 4 2008 02:33pm
Quote (Wourly @ Mon, Aug 4 2008, 08:31pm)
on chtěl jako vědět ke komu má vlízt do prdele


no jeestli myslis ze se stebou budu hadat nebo me eto nasere tak se mylis.. tve posty tu kazdej ignoruje tak radsi mlč
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Aug 4 2008 02:36pm
Quote (NcMbRo @ Mon, Aug 4 2008, 08:32pm)
vis ja tu nenapsal ani jeden post ze sem nejlepsi pvper a ani si to o sbe nemyslim , vim ze v pvp dobrej nejsem a taky to sem neseru .. jen chci vedet jak mnoho lidi pise ze je ten nej tak at si udelaj turnaj... a nebudese too tu zbytecne hadat


n/c idiote
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Aug 4 2008 02:37pm
Quote (NcMbRo @ Mon, Aug 4 2008, 08:33pm)
no jeestli myslis ze se stebou budu hadat nebo me eto nasere tak se mylis.. tve posty tu kazdej ignoruje tak radsi mlč


kdyby je ignorovali tak mi neodpovídají smile.gif jako ty
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Aug 4 2008 02:38pm
my jsme rdy, co vy?
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Aug 4 2008 02:39pm
Quote (1shot1kill @ Mon, Aug 4 2008, 06:21pm)
ja mam najdupanejsi ls hc char z cze svk ;D o d2 neviem, nehram to uz dlhu dobu a ti najbohatsi hraci sem na toto forum moc nechodia (preco asi?)


nemají na mě nervy smile.gif
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Aug 4 2008 02:41pm
<DIV class=quote1>Quote (NcMbRo @ Mon, 4 Aug 2008, 22:33)</DIV>
<DIV class=quote2><!--QuoteEBegin-->no jeestli myslis ze se stebou budu hadat nebo me eto nasere tak se mylis.. tve posty tu kazdej ignoruje tak radsi mlč[/QUOTE]

ignorujes tim ze mi je quotujes?

Quote (Wourly @ Mon, 4 Aug 2008, 22:31)
on chtěl jako vědět ke komu má vlízt do prdele


tak to jo smile.gif

Quote (NcMbRo @ Mon, 4 Aug 2008, 22:33)
no jeestli myslis ze se stebou budu hadat nebo me eto nasere tak se mylis.. tve posty tu kazdej ignoruje tak radsi mlč


promin ja za to nemuzu ze ses blbouckej

E:
Quote (Sentinel4 @ Mon, 4 Aug 2008, 22:42)
mzue nekdo sehnat trivis velkou pusu na ten duel? byli jsme domluveni mezi 10-11.


jeste predchvilkou byl na channelu

This post was edited by Log_in on Aug 4 2008 02:43pm
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Aug 4 2008 02:42pm
mzue nekdo sehnat trivis velkou pusu na ten duel? byli jsme domluveni mezi 10-11.
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Aug 4 2008 02:45pm
Quote (Sentinel4 @ Mon, Aug 4 2008, 08:42pm)
mzue nekdo sehnat trivis velkou pusu na ten duel? byli jsme domluveni mezi 10-11.


taky někdy dáme duel smile.gif o tvém babovi se toho vypráví dost smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1212223242531Next
Closed New Topic New Poll