<DIV class=quote1>Quote (NcMbRo @ Mon, 4 Aug 2008, 22:33)</DIV>
<DIV class=quote2><!--QuoteEBegin-->no jeestli myslis ze se stebou budu hadat nebo me eto nasere tak se mylis.. tve posty tu kazdej ignoruje tak radsi mlč[/QUOTE]
ignorujes tim ze mi je quotujes?
Quote (Wourly @ Mon, 4 Aug 2008, 22:31)
on chtěl jako vědět ke komu má vlízt do prdele
tak to jo

Quote (NcMbRo @ Mon, 4 Aug 2008, 22:33)
no jeestli myslis ze se stebou budu hadat nebo me eto nasere tak se mylis.. tve posty tu kazdej ignoruje tak radsi mlč
promin ja za to nemuzu ze ses blbouckej
E:
Quote (Sentinel4 @ Mon, 4 Aug 2008, 22:42)
mzue nekdo sehnat trivis velkou pusu na ten duel? byli jsme domluveni mezi 10-11.
jeste predchvilkou byl na channelu
This post was edited by Log_in on Aug 4 2008 02:43pm