d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Gratulujeme > Zde !
Prev1212223242556Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Aug 18 2008 08:41am
RDTO
Member
Posts: 16,866
Joined: Nov 13 2005
Gold: 2,000.00
Aug 18 2008 10:14am
Quote (EGY @ Mon, 18 Aug 2008, 15:41)
RDTO


lols ty sis koupil guild?biggrin.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Aug 18 2008 11:33am
Quote (EGY @ Mon, Aug 18 2008, 02:41pm)
RDTO


hele ja ktobe klidne pujdu biggrin.gif pokud bys me vzal
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Aug 18 2008 11:39am
Quote (EGY @ Mon, Aug 18 2008, 02:41pm)
RDTO


gz ke guildě tongue.gif
Member
Posts: 6,220
Joined: Nov 12 2007
Gold: 50.80
Aug 18 2008 11:42am
blink.gif uglyhammer.gif
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Aug 18 2008 11:45am
Quote (Jameess @ Mon, 18 Aug 2008, 19:33)
hele ja ktobe klidne pujdu biggrin.gif pokud bys me vzal


nevzal by te on bere pouze sobe rovne smile.gif





























































pouze mentalne retardovane jedince ^

This post was edited by Log_in on Aug 18 2008 11:45am
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Aug 18 2008 12:14pm
Quote (Log_in @ Mon, Aug 18 2008, 05:45pm)
nevzal by te on bere pouze sobe rovne smile.gif


pouze mentalne retardovane jedince ^




Omg proc lidi ktery nato nemaj se furt do nekoho poustej ?
Jen ze si vzdy vyberete lidi ktery byli na srazu biggrin.gif a ja je mam rad biggrin.gif


Ps: POkud je nekdo z Usti tak tam zitra budu cca v 12:15 na hlavaku biggrin.gif tak se muzem potkat
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Aug 18 2008 12:17pm
Quote (Jameess @ Mon, 18 Aug 2008, 20:14)
Omg proc lidi ktery nato nemaj se furt do nekoho poustej ?
Jen ze si vzdy vyberete lidi ktery byli na srazu biggrin.gif a ja je mam rad biggrin.gif


Ps: POkud je nekdo z Usti tak tam zitra budu cca v 12:15 na hlavaku biggrin.gif tak se muzem potkat


ale prosimte biggrin.gif ja si s egynatorem jen tak hraju smile.gif

do usti to mam kousek cca 50km ale proc dostavat pres hubu vid jedine 3v1 kdyz neznam tvoje miry -.- ty vyvolavas ty bitky snad schvalne biggrin.gif

This post was edited by Log_in on Aug 18 2008 12:18pm
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Aug 18 2008 12:19pm
Quote (Log_in @ Mon, Aug 18 2008, 06:17pm)
ale prosimte biggrin.gif ja si s egynatorem jen tak hraju smile.gif

do usti to mam kousek cca 50km ale proc dostavat pres hubu vid jedine 3v1 kdyz neznam tvoje miry -.- ty vyvolavas ty hadky snad bitky snad schvalne biggrin.gif


Ne fakt schvalne ne... ja zato nemuzu, kdyz jdu s matkou na koupit tak mam zakazano cumet po komkoliv biggrin.gif a hlavne po takovej tech securitakach v obchodaku biggrin.gif ze prej cumim na presdrzku a podledem provokuju... biggrin.gif

ale jinak sem dobrák... biggrin.gif moje miry jsou male sem lehce vysoky a hubeny, biggrin.gif ted mam vlasy jak hipizak biggrin.gif a to jen diky TRIVISovi ( PCR ) abych vypadal slusneji
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Aug 18 2008 12:22pm
Quote (Jameess @ Mon, 18 Aug 2008, 20:19)
Ne fakt schvalne ne... ja zato nemuzu, kdyz jdu s matkou na koupit tak mam zakazano cumet po komkoliv biggrin.gif a hlavne po takovej tech securitakach v obchodaku biggrin.gif ze prej cumim na presdrzku a podledem provokuju... biggrin.gif

ale jinak sem dobrák... biggrin.gif moje miry jsou male sem lehce vysoky a hubeny, biggrin.gif ted mam vlasy jak hipizak biggrin.gif a to jen diky TRIVISovi ( PCR ) abych vypadal slusneji


ty securitaci ty sou ale fakt dobry biggrin.gif biggrin.gif

v 90% jim je vic jak 50let maj kolem 150-160 cm a cca 50kilo z tech sem vzdycky mrtvej biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1212223242556Next
Closed New Topic New Poll