d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Technicka Podpora D2jsp > pokud mate nejake dotazy ohledne d2jsp
Prev12122232425Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 10 2007 06:08am
Quote (M0f0 @ Wed, Oct 10 2007, 06:41am)
ja som mu fg venoval lebo ma uz tato hra nebavila a chcel som sa pozriet do DF, nikto ta nenuti aby si to robil ale ked to tolko ludi robi tak asi maju dovod na to, Paul z tychto donations a de facto predaja fg za $ financuje tuto stranku a myslim ze mu to aj celkom pekne hodi nieco bokom. Takze ked nevies co s fg a uz ta to nebavi, tak si kup peknu star, rainbow orb, viac friendz slotov, animovany sig a ava, i pod v RL trade fore...


no myslim ze ma HODNE bokem ^^ navic nevidim duvod proc nepodporit stranku na ktery travime vsichni a ruku na srdce nekdy az moc casu ...
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Oct 10 2007 07:10am
Quote (Sobcz @ Wed, Oct 10 2007, 01:08pm)
no myslim ze ma HODNE bokem ^^ navic nevidim duvod proc nepodporit stranku na ktery travime vsichni a ruku na srdce nekdy az moc casu ...


ten typek co dela upg jsp a co dela ty stranky taky neco stoji to ze neco takoveho existuje taky neco stoji musis mit nejake prava na to to provozovat je toho hafo myslim si ze si musel hodne maknout aby neco takoveho zprovozoval a ted si vklidu sedi a hrabe penizky
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Oct 10 2007 07:45am
Quote
přesně jak tu napsal M0f0 - orb, star, ava+sign, f sloty > style a e-pride


ok aspon mam prehlad o vasich zivotnych prioritach byt hviezdy na nete gl
nic proti tebe osobne Esa smile.gif
Quote
navic nevidim duvod proc nepodporit stranku na ktery travime vsichni a ruku na srdce nekdy az moc casu ...

a v com sa mas lepsie v RL ked navstevujes tuto stranku ? ak nepocitam moznost predavat fg za real money niekomu

This post was edited by AcedraC on Oct 10 2007 08:06am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 10 2007 08:15am
Quote (AcedraC @ Wed, Oct 10 2007, 02:45pm)
a v com sa mas lepsie v RL ked navstevujes tuto stranku ? ak nepocitam moznost predavat fg za real money niekomu


zabavu ? koupil sis nekdy listek do kina ? v cem mas pak lepsi zivot kdyz se podivas na film v kine ? zabavu ? myslim ze si zbytecne moc zaujatej .. ja nerikam ze sponzoruju todle forums svym mesicnim prijmem.. ale proste nevidim v tom problem, protoze tydle stranky za to fakt stojej.
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 10 2007 08:18am
mim životním cílem neni být hvězda na netu.. nemam ani orb ani star a nehuntim tu každej den posty, btw fakt nedokážu pochopit, jak někdo může mít 60ppd..
pokud chodíš na jsp jen kvůli tradům tak orb, star.. nepotřebuješ wink.gif
ale zeptám se teď si nedávno změnil dign + ava, proč si to udělal? k ničemu to neni smile.gif
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Oct 10 2007 08:56am
Quote (Esantin @ Wed, 10 Oct 2007, 16:18)
ale zeptám se teď si nedávno změnil sign + ava, proč si to udělal? k ničemu to neni smile.gif

no hej takych obrazkov si robim x aby som sa zdokonalil v PShope a nedal som za animated sig fg ani peniaze ale sam som si to urobil

a btw neobvinil som teba ze xes byt hviezdou na nete smile.gif

len sa smejem na tom ako tu par ludi na jsp zaraba navsetkych tych deckach ktore horlivo donoruju jsp, kupuju si fg ap smile.gif
respekt sa podla mna ziskava inak ako mat donor star,150ppd, byt v guilde so soufortem alebo niekym inym

Quote
zabavu ? koupil sis nekdy listek do kina ? v cem mas pak lepsi zivot kdyz se podivas na film v kine ? zabavu ? myslim ze si zbytecne moc zaujatej .. ja nerikam ze sponzoruju todle forums svym mesicnim prijmem.. ale proste nevidim v tom problem, protoze tydle stranky za to fakt stojej.


do kina ta bez listka nepustia, lognut na jsp sa mozes aj bez donorovania smile.gif a btw ja nikomu nezakazujem donorovat jsp sob
a zaujaty nie som voci comu komu ? tebe? ee len sa zabavam na tom ako to vela ludi berie vazne cele jsp


a k tomu traveniu casu na jsp : ak by jsp ztrusili dnes uz zajtra by mi nechybalo skor ludia na jsp :)ale par ludia by isto nevedlo co so sebou keby to zrusili:)

This post was edited by AcedraC on Oct 10 2007 09:06am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 10 2007 08:58am
Quote (AcedraC @ Wed, Oct 10 2007, 03:56pm)
do kina ta bez listka nepustia, lognut na jsp sa mozes aj bez donorovania smile.gif a btw ja nikomu nezakazujem donorovat jsp
a zaujaty nie som voci comu komu ? tebe? ee len sa zabavam na tom ako to vela ludi berie vazne cele jsp


ne spis proti donorovani smile.gif ja uz to nehodlam resit smile.gif kazdej si nese svuj kriz !! popojedem ! biggrin.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 10 2007 09:03am
jasně, já bych taky nedonatoval za $.. diablo je pro mě způsob zábavy. Ale nepřijde mi nic špatnýho na to koupit si star za fg.
Vyplatilo by se mi jít někam pracovat a za vydělaný peníze si nakoupit, hromadu fg, víc než kdybych se snažil vydělat fg přes jsp a diablo.
Ale radši hraju diablo, zagmablim, zacubim atd. Real penize bych investoval radši do něčeho jinýho..
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Oct 10 2007 09:07am
Quote (Esantin @ Wed, 10 Oct 2007, 17:03)
jasně, já bych taky nedonatoval za $.. diablo je pro mě způsob zábavy. Ale nepřijde mi nic špatnýho na to koupit si star za fg.
Vyplatilo by se mi jít někam pracovat a za vydělaný peníze si nakoupit, hromadu fg, víc než kdybych se snažil vydělat fg přes jsp a diablo.
Ale radši hraju diablo, zagmablim, zacubim atd. Real penize bych investoval radši do něčeho jinýho..

WORD m8 smile.gif moj clovek este za fg kupit donor star to ako tak chapem

howgh! domluvil jsem
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold: 264.50
Oct 13 2007 07:43am
pocujte, ako zmenim avatara? hladal som tu ale nevedel som to najst ak to tu vobec bolo...
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12122232425Next
Closed New Topic New Poll