Quote (Esantin @ Wed, 10 Oct 2007, 16:18)
ale zeptám se teď si nedávno změnil sign + ava, proč si to udělal? k ničemu to neni

no hej takych obrazkov si robim x aby som sa zdokonalil v PShope a nedal som za animated sig fg ani peniaze ale sam som si to urobil
a btw neobvinil som teba ze xes byt hviezdou na nete

len sa smejem na tom ako tu par ludi na jsp zaraba navsetkych tych deckach ktore horlivo donoruju jsp, kupuju si fg ap

respekt sa podla mna ziskava inak ako mat donor star,150ppd, byt v guilde so soufortem alebo niekym inym
Quote
zabavu ? koupil sis nekdy listek do kina ? v cem mas pak lepsi zivot kdyz se podivas na film v kine ? zabavu ? myslim ze si zbytecne moc zaujatej .. ja nerikam ze sponzoruju todle forums svym mesicnim prijmem.. ale proste nevidim v tom problem, protoze tydle stranky za to fakt stojej.
do kina ta bez listka nepustia, lognut na jsp sa mozes aj bez donorovania

a btw ja nikomu nezakazujem donorovat jsp sob
a zaujaty nie som voci comu komu ? tebe? ee len sa zabavam na tom ako to vela ludi berie vazne cele jsp
a k tomu traveniu casu na jsp : ak by jsp ztrusili dnes uz zajtra by mi nechybalo skor ludia na jsp :)ale par ludia by isto nevedlo co so sebou keby to zrusili:)
This post was edited by AcedraC on Oct 10 2007 09:06am