d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Predstavte Se > scitani lidu
Prev12122232425Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Mar 8 2007 02:32pm
jezus to je spammer ^^
Member
Posts: 13,635
Joined: Mar 10 2006
Gold: 1,106.00
Mar 8 2007 02:36pm
omg nevim jaký èíslo v poøadí ale:

fu.me
Honza - 28let
mezi Plzní a K. Varama
v èervnu èekáme druhý mimèo ( omg druhou holku biggrin.gif )
zamìstnání?? když mì nezamìstnává diablo nebo rodina tak zatím dìlám na Laseru v Ok STS Toužim biggrin.gif

Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 8 2007 03:03pm
Quote (Lua @ Thu, Mar 8 2007, 09:31pm)
Quote (Sobcz @ Thu, Mar 8 2007, 08:25pm)
Quote (Lua @ Thu, Mar 8 2007, 09:24pm)
Quote (Sobcz @ Thu, Mar 8 2007, 02:17pm)
Quote (Black_WoH @ Thu, Mar 8 2007, 09:23am)
Quote (Sobcz @ Wed, Nov 29 2006, 07:43pm)
Quote (Black_WoH @ Wed, Nov 29 2006, 07:27pm)
God_martinx / Martas

Martin - 15 let

Sk - Z? biggrin.gif

Svet zlatych corbelu : PLZEN ! xD
Gl all

[ zajimalo by me kolik lidi je tu z plzne  ]


LUA .. to mas supr.. biggrin.gif




Ja nejsem LUA biggrin.gif lua je kamos ... uz jsme se setkali parkrat ... ja jsem MARTIN ..


ja vim .. ale verbež ste stejná ^^

drz picu vlasata mrdko xd


ses posral v kinì ne ? wink.gif moje vlasy sou naprosto v normì.. ale ty už si mimo všechny normy tongue.gif


sorac bejby ja varim podle norem ^^ a mas blbe mineni o pojmu "norma" ses proste kus vymrdaneho hovna xd


vymrdaný hovno ? myslim že hovna mrdáš jenom ty dry.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Mar 9 2007 03:10pm
Quote (Sobcz @ Thu, Mar 8 2007, 09:03pm)
Quote (Lua @ Thu, Mar 8 2007, 09:31pm)
Quote (Sobcz @ Thu, Mar 8 2007, 08:25pm)
Quote (Lua @ Thu, Mar 8 2007, 09:24pm)
Quote (Sobcz @ Thu, Mar 8 2007, 02:17pm)
Quote (Black_WoH @ Thu, Mar 8 2007, 09:23am)
Quote (Sobcz @ Wed, Nov 29 2006, 07:43pm)
Quote (Black_WoH @ Wed, Nov 29 2006, 07:27pm)
God_martinx / Martas

Martin - 15 let

Sk - Z? biggrin.gif

Svet zlatych corbelu : PLZEN ! xD
Gl all

[ zajimalo by me kolik lidi je tu z plzne  ]


LUA .. to mas supr.. biggrin.gif




Ja nejsem LUA biggrin.gif lua je kamos ... uz jsme se setkali parkrat ... ja jsem MARTIN ..


ja vim .. ale verbež ste stejná ^^

drz picu vlasata mrdko xd


ses posral v kinì ne ? wink.gif moje vlasy sou naprosto v normì.. ale ty už si mimo všechny normy tongue.gif


sorac bejby ja varim podle norem ^^ a mas blbe mineni o pojmu "norma" ses proste kus vymrdaneho hovna xd


vymrdaný hovno ? myslim že hovna mrdáš jenom ty dry.gif


asi neumis cist tak este jednou jako pro debily ses kus vymrdaneho hovno kolikrat to chces napsat jak pro dementy?
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 144,922.88
Mar 9 2007 03:49pm
Quote (Lua @ Fri, Mar 9 2007, 09:10pm)
Quote (Sobcz @ Thu, Mar 8 2007, 09:03pm)
Quote (Lua @ Thu, Mar 8 2007, 09:31pm)
Quote (Sobcz @ Thu, Mar 8 2007, 08:25pm)
Quote (Lua @ Thu, Mar 8 2007, 09:24pm)
Quote (Sobcz @ Thu, Mar 8 2007, 02:17pm)
Quote (Black_WoH @ Thu, Mar 8 2007, 09:23am)
Quote (Sobcz @ Wed, Nov 29 2006, 07:43pm)
Quote (Black_WoH @ Wed, Nov 29 2006, 07:27pm)
God_martinx / Martas

Martin - 15 let

Sk - Z? biggrin.gif

Svet zlatych corbelu : PLZEN ! xD
Gl all

[ zajimalo by me kolik lidi je tu z plzne  ]


LUA .. to mas supr.. biggrin.gif




Ja nejsem LUA biggrin.gif lua je kamos ... uz jsme se setkali parkrat ... ja jsem MARTIN ..


ja vim .. ale verbež ste stejná ^^

drz picu vlasata mrdko xd


ses posral v kinì ne ? wink.gif moje vlasy sou naprosto v normì.. ale ty už si mimo všechny normy tongue.gif


sorac bejby ja varim podle norem ^^ a mas blbe mineni o pojmu "norma" ses proste kus vymrdaneho hovna xd


vymrdaný hovno ? myslim že hovna mrdáš jenom ty dry.gif


asi neumis cist tak este jednou jako pro debily ses kus vymrdaneho hovno kolikrat to chces napsat jak pro dementy?



proc sem chodis spamovat debile? co ti to prinasi? dmnce ...

edit: ted mi asi budes nadavat a reknes ze jsem debil, kokot apod. nebo podobne vyrazy jako seru na vas debilkove ?

This post was edited by undead_lord on Mar 9 2007 03:50pm
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Mar 10 2007 07:14am
no zprijemnuju vam toto forum <jako ste to dokazali vy>a delam si spestreni mezi ucenim abych se trosku rozptylil xd mam toho celkem dost tak si aspon zaspamuju
jo dobry reknete at du spammovat jinam ehm znate male dite? reknete necpi vidlicku do zasuvku co se stane mate pecene dite biggrin.gif biggrin.gif chovam se tu jak se normalne nechovam ale toto vam nebudu vysvetlovat sem fracek s debilnim iq eq atd a nacek atd proste sem to co chcete co si prejete ^^
jo undeate ses vylizanej imbecil s nedomrdanym mozkem tebe meli rodice vystrikat do zachoda ^^
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 144,922.88
Mar 10 2007 07:22am
Quote (Lua @ Sat, Mar 10 2007, 01:14pm)
no zprijemnuju vam toto forum <jako ste to dokazali vy>a delam si spestreni mezi ucenim abych se trosku rozptylil xd mam toho celkem dost tak si aspon zaspamuju
jo dobry reknete at du spammovat jinam ehm znate male dite? reknete necpi vidlicku do zasuvku co se stane mate pecene dite biggrin.gif biggrin.gif chovam se tu jak se normalne nechovam ale toto vam nebudu vysvetlovat sem fracek s debilnim iq eq atd a nacek atd proste sem to co chcete co si prejete ^^
jo undeate ses vylizanej imbecil s nedomrdanym mozkem tebe meli rodice vystrikat do zachoda ^^


ted s mi to nandal luo xD

Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Mar 10 2007 07:25am
Quote (undead_lord @ Sat, 10 Mar 2007, 14:22)
Quote (Lua @ Sat, Mar 10 2007, 01:14pm)
no zprijemnuju vam toto forum <jako ste to dokazali vy>a delam si spestreni mezi ucenim abych se trosku rozptylil xd mam toho celkem dost tak si aspon zaspamuju
jo dobry reknete at du spammovat jinam ehm znate male dite? reknete necpi vidlicku do zasuvku co se stane mate pecene dite biggrin.gif biggrin.gif chovam se tu jak se normalne nechovam ale toto vam nebudu vysvetlovat sem fracek s debilnim iq eq atd a nacek atd proste sem to co chcete co si prejete ^^
jo undeate ses vylizanej imbecil s nedomrdanym mozkem tebe meli rodice vystrikat do zachoda ^^


ted s mi to nandal luo xD


no podla mna sa takto chovas furt...si ako odvrhnute decko s ktorym sa nikdo neste hrat tak sa snazi ziskat si daku pozornost
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Mar 10 2007 08:19am
Quote (otko @ Sat, 10 Mar 2007, 14:25)
no podla mna sa takto chovas furt...si ako odvrhnute decko s ktorym sa nikdo neste hrat tak sa snazi ziskat si daku pozornost

ted uz jen zalezi na prubehu casu, kdy si zacne rezat zily a dalsi veci aby na sebe upozornil i IRL ;(
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Mar 10 2007 11:16am
Quote (unknown_spirit @ Sat, Mar 10 2007, 02:19pm)
Quote (otko @ Sat, 10 Mar 2007, 14:25)
no podla mna sa takto chovas furt...si ako odvrhnute decko s ktorym sa nikdo neste hrat tak sa snazi ziskat si daku pozornost

ted uz jen zalezi na prubehu casu, kdy si zacne rezat zily a dalsi veci aby na sebe upozornil i IRL ;(


ano sem odvrhnute detsko ktere vyrusta u popelnic pod mostem dalsi?
upozornuju na sebe furt tuhle sem byl ve skole seknul sem se do zili a dostal sem poznam ze postrikavam ucitelku krvi dalsi?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12122232425Next
Closed New Topic New Poll