Quote (undead_lord @ Mon, 31 Dec 2007, 09:46)
velky kozy jsou dobry, kdyz se na ne koukate, treba v desti kdyz ma mokre tricko a je videt skoro vsechno

kozy "akorat" jsou dobry kdyz na hmatate kdyz hrajete hru se zavrenyma ocima a hledate lidi (jak se ta hra kurva jmenuje..)
kozy "podvyzivne" ... nema cenu se o tom bavit, pro hera je to do ruky

na babu xd hh IDE mi ISP na ipodu