d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > V Utery Sraz Gayu V Praze > Hero podminkou
Prev121222324Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,042
Joined: Aug 31 2005
Gold: 182.59
Sep 13 2007 04:09pm
mno slovanisti prisli do Nr na autach, dohodli sme bitku pri stadione, nas cc 40 ich okolo 25+-, po zacati nabehavania zostava asi 10 nitranov do fightu ostatní zdrhli tak si asi vies predtavit ake to bolo
Member
Posts: 644
Joined: Oct 1 2006
Gold: 92.64
Sep 13 2007 04:10pm
nejhorsi :-( Jeste slovan jsou mrdky tak to nemuselo bejt nejlepsi!
Member
Posts: 7,042
Joined: Aug 31 2005
Gold: 182.59
Sep 13 2007 04:11pm
ale zas nedopadli sme az tak zle, boli dost feroví par krat si kopli a potom ťa kontrolovali jazyk atd oki nebudem to tu spamovat keby neco pisni pm caf
Member
Posts: 644
Joined: Oct 1 2006
Gold: 92.64
Sep 13 2007 04:20pm
ok cus
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 13 2007 05:22pm
Quote (sapier @ Thu, Sep 13 2007, 07:25pm)
killer je pica bo mi furt nadava a ja mu nic neudelal chapes ?


podívej se na svoje posty a pak se zamyslim nad tim proč ti řikám že si krypl, to není nadávka to je jen konstatování pravdy.

z3r0. věř že nebál smile.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 13 2007 05:25pm
jinak bych taky přišel, nemocný už nejsem , chtěl bych poznat nějaký chuligány biggrin.gif




pokud někomu nevadí můj rovný kšilt sad.gif





























ale sobovi se minule hrozně líbil biggrin.gif
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Sep 13 2007 10:09pm
Quote (StevkoCi @ Thu, Sep 13 2007, 11:09pm)
mno slovanisti prisli do Nr na autach, dohodli sme bitku pri stadione, nas cc 40 ich okolo 25+-, po zacati nabehavania zostava asi 10 nitranov do fightu ostatní zdrhli tak si asi vies predtavit ake to bolo


Takové lidi bych mlátil ikdyž se nechtějí bít, toť můj postoj.
Member
Posts: 644
Joined: Oct 1 2006
Gold: 92.64
Sep 14 2007 12:28am
Coze killere tys na to msrazu byl ne? A rovnej ksilt si nemel :-D
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Sep 14 2007 12:53am
Quote (Hamihs @ Fri, Sep 14 2007, 06:28am)
Coze killere tys na to msrazu byl ne? A rovnej ksilt si nemel :-D


myslim ze to byl jinej killer

i kdyz, ja si nebyl moc jistej kdo je kdo smile.gif
s tebou a Luou sem se bavil o wowku? nebo to byl nekdo jinej? biggrin.gif :shy:

This post was edited by Radmag on Sep 14 2007 12:53am
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Sep 14 2007 01:13am
me like e-drama smile.gif

nabuduce vam navrhujem na stretku vysacky s menami, aspon budes vediet s kym sa bavis

po nete behalo nejake video z takehoto stretu chuliganov, ale myslim ze to panduri vcas rozohnali
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev121222324Next
Add Reply New Topic New Poll