Quote (MrReaper @ Thu, Oct 11 2007, 03:49pm)
tohle jsem zkoušel asi půl roku zpátky a musím říct že je to opravdu nemožné (rozhodně ne pokud máte velkou lžičku

) sice jsem to polknul, ale ne najednou a pak jsem to asi dvě hodiny zapíjel, strašně se to lepí v jícnu/hltanu/nevím nejsem biolog

edit: a tu vodu opravdu potřebujete, s kámošem to málem seklo, protože "on byl borec" a "on pití nepotřebuje"
edit2: ROFL:
http://www.zadivejse.cz/index.php?menu_ref=90,3,125,107&prispevek_id=268Hahahahhaha jsem to hned poustel brachovi, fandovi star treku

Nemohl uverit ze to tam fakt je takhle ta scena, tak vyhledal ve vsem archivu patricne dvd, a bum, bylo to tam

Okomentoval to tim, "No jo, 60ta leta"

Castecne s nim musim ale souhlasit, na tu dobu to byla pecka

(0:18 dava nejlepsi trik

)