Quote (KrazyKow @ Sun, 25 Nov 2007, 12:35)

aspon nieco, potom som uz zabudol fotit

Mno tak nedopadlo to az tak zle, hodinu sme mali hrad

(vacsina si myslela ze sa nedostaneme ani za branu)
Cg k hradu teda

no aspon ste si to vyskusali

inak vcera mi padol komp a potom keshanberk, sanca na drop je 1: 500k, skoda ze to nebola rovno valhalla, pada tam tiez a s rovnakou sancou na drop
ale tak po veeelmi dlhej dobe konecne nieco poriadne