Quote (killercz @ Mon, Sep 24 2007, 07:06am)
cus,no enchku muzem nalevlit v ut ne? mam jednoho hammera a dam bo...:-)
jinak sob uz enchu ma

( klanovou Rats ) pokud by nekdo potreboval Ench tak pm me nebo ve hre wisp na Lewiathann ench dam vzdy
Jetu nekde děkovaci topic ? plz odkaz nebo ho zalozime ? aspon budu poostavat za kazdou pomoc ?

( 10k prispevku brzo

protoze pomoci dostavam opravdu hodne
This post was edited by Jameess on Sep 24 2007 05:05am