[QUOTE=Mike OV,Mon, 16 Jul 2007, 22:28][QUOTE=palec,Mon, Jul 16 2007, 09:03am][QUOTE=fu.me,Mon, 16 Jul 2007, 08:03][QUOTE=palec,Sun, Jul 15 2007, 03:04pm]Rozhodl jsem se sem hodit dve fotky z mnichova...
ta prvni je z jedne dlouhe noci (na obrazku uz mam v sobe 4 tuplak cerneho ..tak proto ten trochu lizly vyraz..nicmene te slecne vedle to nevadilo

..a btw: kdo nevi co je tuplak tak je analfabet

)
ta druha je rano..nebo vlastne odpoledne potom


pěkná slečna kolik jí bylo třináct??

Ale jinak pěkná slečna

[/QUOTE]
both 15

[/QUOTE]
nemka ?

[/QUOTE]
mik neumi cist..bylo to v mnichove ale je to madarka...
This post was edited by palec on Jul 17 2007 04:33am