d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Gratulujeme > gz zde
Prev1202122232425Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 3 2007 11:17am
OWNED PROTOZE TOHLE SEM TADY POSTOVAL ASI PRED 5 MESICEMA
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 3 2007 11:21am
omg rofl


jak sem to viděl sem si taky hrál a taky se mě aktivoval perfekt gem ^^


proove here :



This post was edited by FF-speed on Jul 3 2007 11:27am
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 3 2007 11:36am
Quote (FF-speed @ Tue, 3 Jul 2007, 19:21)
omg rofl


jak sem to viděl sem si taky hrál a taky se mě aktivoval perfekt gem ^^


proove here :



jaks to udelal to si jen klikal? ja kliknul asi 500× biggrin.gif a nic wink.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 3 2007 11:50am
já klikl 3x a měl sem to ..... ale vůbec nevi mna co to je biggrin.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 3 2007 11:59am
yop mam to xD
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 3 2007 12:00pm
Quote (FF-speed @ Tue, Jul 3 2007, 06:50pm)
já klikl 3x a měl sem to ..... ale vůbec nevi mna co to je biggrin.gif


gz motherucker !
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jul 3 2007 01:01pm
undead_lord: ty si selfowned , protoze to co si napsal sem presne vystihl,HA! learn quote. Jinak,takovych screenu je xx,proc to sem placas? nic zvlastniho na tom neni.


EDIT: zachvilku sem budete psat na gz kazdou picovinu,todle forum je stupidni a to mne nikdo neveme,spis lide kteri na nej chodi sou tak trochu jinde [/ot]


CYAO,off

This post was edited by z3r0. on Jul 3 2007 01:05pm
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,890.88
Jul 3 2007 01:19pm
Quote (z3r0. @ Tue, Jul 3 2007, 07:01pm)
undead_lord: ty si selfowned , protoze to co si napsal sem presne vystihl,HA! learn quote. Jinak,takovych screenu je xx,proc to sem placas? nic zvlastniho na tom neni.


EDIT: zachvilku sem budete psat na gz kazdou picovinu,todle forum je stupidni a to mne nikdo neveme,spis lide kteri na nej chodi sou tak trochu jinde [/ot]


CYAO,off


a co presne jsi vystihl? kdyz se snazim podelit s ostatnimi zajimavosti? a co to zase kurva placas? jestli ti to neprijde zvlastni tak je tvoje vec. Komu to zase cpes? Zakladat topicy jako vzkaz pro okpa http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=8719880&f=264 je asi hodne stupidni ...
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jul 3 2007 02:25pm
Quote (undead_lord @ Tue, Jul 3 2007, 08:19pm)
Quote (z3r0. @ Tue, Jul 3 2007, 07:01pm)
undead_lord: ty si selfowned , protoze to co si napsal sem presne vystihl,HA! learn quote. Jinak,takovych screenu je xx,proc to sem placas? nic zvlastniho na tom neni.


EDIT: zachvilku sem budete psat na gz kazdou picovinu,todle forum je stupidni a to mne nikdo neveme,spis lide kteri na nej chodi sou tak trochu jinde [/ot]


CYAO,off


a co presne jsi vystihl? kdyz se snazim podelit s ostatnimi zajimavosti? a co to zase kurva placas? jestli ti to neprijde zvlastni tak je tvoje vec. Komu to zase cpes? Zakladat topicy jako vzkaz pro okpa http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=8719880&f=264 je asi hodne stupidni ...


Cry cos owned, podivej se na cas v kolik sem to psal.. asi sem se prave vratil z hospody,coz muzete brat jako polehcujici okolnost. Jenze ty si abstinent a tak si takovy porad,chudacku. Nikomu se nesnazim nic cpat,to jen ty si tak beres. Podel se o to nekde jinde,ale tenhle topic je urceny k necemu jinnemu,urovnej si to v hlave.dik
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,890.88
Jul 4 2007 01:30am
Quote (z3r0. @ Tue, Jul 3 2007, 08:25pm)
Quote (undead_lord @ Tue, Jul 3 2007, 08:19pm)
Quote (z3r0. @ Tue, Jul 3 2007, 07:01pm)
undead_lord: ty si selfowned , protoze to co si napsal sem presne vystihl,HA! learn quote. Jinak,takovych screenu je xx,proc to sem placas? nic zvlastniho na tom neni.


EDIT: zachvilku sem budete psat na gz kazdou picovinu,todle forum je stupidni a to mne nikdo neveme,spis lide kteri na nej chodi sou tak trochu jinde [/ot]


CYAO,off


a co presne jsi vystihl? kdyz se snazim podelit s ostatnimi zajimavosti? a co to zase kurva placas? jestli ti to neprijde zvlastni tak je tvoje vec. Komu to zase cpes? Zakladat topicy jako vzkaz pro okpa http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=8719880&f=264 je asi hodne stupidni ...


Cry cos owned, podivej se na cas v kolik sem to psal.. asi sem se prave vratil z hospody,coz muzete brat jako polehcujici okolnost. Jenze ty si abstinent a tak si takovy porad,chudacku. Nikomu se nesnazim nic cpat,to jen ty si tak beres. Podel se o to nekde jinde,ale tenhle topic je urceny k necemu jinnemu,urovnej si to v hlave.dik


kdyz je urcen k necemu jinemu, tak bys sem nemel psat. A to ze ses vratil z hospody, to ma byt jako vymluva? a byt abstinentem neni nic, za co bych se stydel, naopak. Dokazu udrzet svoje touhy po alkoholu ..

Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1202122232425Next
Closed New Topic New Poll